Виробники декоративної косметики пропонують великий вибір засобів, що допомагають маскувати недоліка зовнішності. Але експерти індустрії краси радять зосередитись на догляді за шкірою. Ключову роль в цьому напрямку відіграє правильне очищення.

Рекомендації щодо вибору засобів для догляду за шкірою

Багато жінок вмивають обличчя звичайною водою з-під крану. Але важливо знати, що в ній містяться шкідливі домішки. Мікрочастинки хлору, інших речовин залишаються на шкірі та негативно впливають на її стан. Косметологи радять кип’ятити чи фільтрувати воду чи використовувати бутильовану.

Всі синтетичні засоби для очищення шкіри не є лужними. Вони не змиваються водою до кінця. Залишки підсушують верхній шар епідермісу та можуть викликати подразнення. Обов’язково використовуйте після вмивання будь-якими засобами якісний тонік для обличчя. Він забезпечує максимальне очищення і сприяє ефективному поглинанню верхнім шаром кремів та сироваток.

Вибір різновидів засобів залежить від типу шкіри:

  • для сухої не рекомендовані спиртовмісні лосьйони;
  • для жирної не варто купувати косметику з оліями;
  • для очищення зони біля очей необхідно придбати спеціальні пропозиції з м’яким складом.

Варто звертати увагу не лише на тип шкіри, а й на її стан. Сухість може виникати внаслідок неправильного догляду, перевтоми, недостатнього споживання рідини. Стан змінюється в залежності від сезону. Уважно слідкуйте за змінами, що відбуваються з вашою шкірою. Надмірну сухість чи появу масного блиску можна прибрати інтенсивним зволоженням. Подразнення — ніжними засобами для чутливої шкіри.

Купуйте косметику в надійних магазинах, що надають сертифікати якості. Експерти радять використовувати продукцію одного бренду. Позитивний приклад — інтернет-магазин https://lambre.ua/. Тут можна придбати засоби для догляду за шкірою всіх типів. Бренд Lambre пропонує прогресивні комплекси. В них засоби бездоганно поєднуються та підсилюють дію один одного.

Послідовність очищення шкіри

Догляд зранку простий. Залишки нічного крему легко видаляються тоніком. Ввечері необхідно очистити шкіру не лише від декоративної косметики, а й від частинок бруду, шкідливих мікродомішок, що містяться в повітрі. Послідовність очищення:

  1. Демакіяж очей та губ. Надавайте перевагу 2-фазним засобам. Вони ідеально розчиняють навіть стійку декоративну косметику.
  2. Зняття макіяжу з шкіри обличчя. Використовуйте спеціальні гелі чи молочко.
  3. Вмивання міцелярною водою. Можна поєднувати з гелем для глибокого очищення.
  4. Обробка тоніком.

Це щоденна процедура вечірнього догляду. Жінкам, що прагнуть зберегти привабливий вигляд і уникнути передчасного старіння, важливо не лінуватися і ретельно виконувати всю послідовність.

Косметологи радять 1-2 рази на тиждень використовувати додаткові методи очищення шкіри. Маски, скраби, пілінги сприяють видаленню мертвих клітин та сприяють інтенсивному оновленню епідермісу. Не варто зловживати процедурами глибокого очищення. Це може призвести до підвищення сухості шкіри та виникнення подразнень.

*На правах рекламы