Інгредієнт часто прихований у продуктах, які ви купуєте, що ускладнює визначення того, скільки ви їсте.

Різні фактори ризику від надмірної ваги до куріння можуть закласти основу для високого кров’яного тиску, також відомого як гіпертонія. Як і в багатьох інших випадках, ваша дієта також відіграє величезну роль. Що ще гірше, однією з найпоширеніших причин гіпертонії є популярний інгредієнт, який обов’язково знайдеться у вашій кухонній шафі.

Чи посипаєте ви нею картоплю або додаєте її в домашню їжу для покращення смаку, сіль — найпопулярніша приправа, пише Express.

На відміну від спецій та трав, люди не відчувають нелюбові до солі, що робить приправу незамінним інгредієнтом. У той час як сіль може зберегти оброблені продукти і надати аромату свіжим інгредієнтам, ваш кров’яний тиск не найбільший шанувальник.

Читайте також:  Кава, яка вживається без цукру, допомагає скинути вагу

Вживання дуже великої кількості солі є «найсерйознішою причиною» високого кров’яного тиску.

Причина, через яку пікантний ароматизатор підвищує кров’яний тиск, полягає у затримці води. Сіль змушує ваше тіло утримувати воду. Якщо ви їсте занадто багато, зайва вода в крові означає додатковий тиск на стінки судин, підвищуючи кров’яний тиск. Якщо у вас є високий кров’яний тиск, занадто багато солі підвищить його ще більше, і це може означати, що будь-які ліки від кров’яного тиску, які ви приймаєте, не працюють так, як повинні.

Дорослі повинні споживати менше шести грамів солі щодня. Але поки не замикайте сільничку в кухонній шафі.

Читайте також:  Названо очевидні продукти, які підвищують артеріальний тиск

«Більшість солі, яку ми їмо, прихована в продуктах, які ми купуємо у готовому вигляді, таких як хліб, печиво, сухі сніданки, соуси та приправи, а також готові страви та їжа на виніс».