Горіхи багаті антиоксидантами, вітамінами, клітковиною, володіють «протизапальними» властивостями та багато іншого. Цей вражаючий профіль харчування здається “досить хорошим”, щоб запобігти раку.

У кожної другої людини протягом життя розвинеться та чи інша форма раку. Ця статистика є лякаючою перспективою, але дослідження показують, що ризик смертельного захворювання можна змінити, пише Express.

Горіхи можуть не лише запобігти хворобі, а й знизити ризик смерті від неї на колосальні 40 відсотків.

Отже, зараз середина дня, і ви прагнете шоколаду чи, можливо, печива. Але натомість я збираюся з’їсти білкову закуску, яка може захистити моє серце, може запобігти раку і дати поштовх мозковій активності.

Насичені хорошими жирами, білками, клітковиною та протизапальними властивостями, горіхи пропонують більше, ніж просто смачну закуску.

Дослідження показують, що невеликі порції можуть знизити ризик низки проблем, включаючи рак, діабет і серцеві захворювання.

П’ятирічне інтервенційне дослідження, проведене в Іспанії за участю понад 7000 людей похилого віку, показало, що група, яку просили їсти горіхи більше трьох разів на тиждень, мала на 40 відсотків менше шансів померти від раку. І це після врахування інших факторів способу життя, таких як вживання алкоголю, фізична активність та куріння.

Хоча горіхи можуть бути трохи дорогими, вам не потрібно використовувати свої заощадження, щоб зберегти своє тіло здоровим та знизити ризик раку. Дієтолог пояснила, що всього «жмені» горіхів на день має бути достатньо, щоб досягти мети.

Тому, незважаючи на те, що ми бачимо багато користі від горіхів, вона не рекомендує людям божеволіти від їх вживання.