Лейкемія виникає при мутації білих кров’яних клітин, які виробляються з клітин кісткового мозку. Цей вид раку вважається одним з найпідступніших – його уповільнені форми можуть роками залишатися непоміченими, а гострі форми розвиваються буквально за лічені дні.

Найчастіше при лейкемії хворі скаржаться на постійну втому і слабкість. Також характерно зниження імунітету і можуть чіплятися буквально будь-які віруси і бактерії. Для дорослої людини нормально хворіти 5-7 разів на рік без ускладнень, в інших випадках потрібно звернутися до лікаря, щоб перевірити стан організму. Що стосується лейкемії, то при цій хворобі і втома і зниження захисних сил організму посилюються з часом.

Ще один досить частий і характерний симптом це кровотечі. Можуть з’являтися безпричинні синці, рідше спостерігаються внутрішні кровотечі, носові, кишкові та інші кровотечі.

При лейкемії можуть бути проблеми з диханням. Хворі скаржаться на задишку, відчуття клубка в грудях. Також через збільшення селезінки може виникати біль і важкість у верхній частині живота, яку часто приймають за біль у грудях.

Також до симптомів відносять пітливість ночами, часті головні болі, блідість шкірних покривів, збільшення лімфовузлів. При гострій формі можуть виникати лихоманка, кровоточивість ясен, висип, схожа на алергічну.