Для того, щоб позбутися підвищеного артеріального тиску, важливо змінити спосіб життя. Також у деяких випадках може знадобитися прийом ліків. Але деякі дослідження показують, що не менш ефективними можуть бути харчові добавки.

Магній як харчова добавка може забезпечити організм безліччю переваг. Серед них – підвищення настрою та збільшення кількості енергії. Крім цього, у деяких наукових працях йдеться про вплив цієї речовини на артеріальний тиск, пише Daily Express.

В огляді, опублікованому в Журналі клінічної гіпертензії, зазначено, що якщо приймати 500-1000 мг на добу, то це знизить кров’яний тиск на 5,6/2,8 мм рт.ст. Причому, у тих, хто приймав цю добавку, тиск помітно знизився через три місяці лікування.

Хартфордшира в 2012 році, продемонструвало, що ефект магнію стає сильнішим, коли збільшується дозування.

Вважається, що завдяки магнію в організмі вивільняється простациклін. Ця речовина знижує напругу у стінках кровоносних судин.

Крім того, магній входить до складу різних продуктів та напоїв. З джерел магнію виділяють насіння, горіхи, цілісні зерна, бобові, зелені листові овочі, шпинат.

При цьому органи охорони здоров’я зазначають, що організмом засвоюється 30-40% магнію, що споживається разом із їжею.