Схуднення – процес не швидкий. Ми займаємося спортом, їмо корисну їжу і стежимо за своєю вагою … І поступово втрачаємо зайву вагу, а значить і жир. Куди ж він дівається насправді?

Жирові клітини не вибухають, не спалюються і не перетворюються на щось інше. Правда в тому, що 80% жиру… ми просто видихаємо у вигляді вуглекислого газу! Решта 20% виходять з організму у вигляді рідин: поту, сліз, сечі.

Якщо ви не знали про це, не турбуйтеся. Виявляється, це може бути відкриттям навіть для практикуючих лікарів, не кажучи вже про дієтологів.

Напевно вас переконували, що жир перетворюється в м’язи, енергію або тепло і таким чином спалюється в буквальному сенсі. Ан ні, він виводиться через легені, заявляють американські вчені.

Але не поспішайте радіти, що для схуднення більше не треба займатися спортом або обмежувати себе в їжі: мовляв, досить просто дихати, дихати і дихати.

На жаль, жирові клітини повинні метаболізуватися, перш ніж покинути організм. Так що спорт та інші дії потрібні багато в чому для того, щоб прискорити метаболізм, дозволяючи організму швидше перетравлювати не тільки їжу, але і зайвий жировий прошарок. Але дихати все одно не забувайте!