В той час, як сісти на диван і ввімкнути телевізор може створити максимальний комфорт після довгого дня, нові дослідження попереджають, що занадто багато часу перед телевізором може збільшити ризик ішемічної хвороби серця. На щастя, дослідники також виявили, що солодка пляма пов’язана з нижчим ризиком.

Ішемічна хвороба серця описує стан, у якому кровопостачання вашого серця блокується чи переривається через накопичення жирових речовин у коронарних артеріях. Незалежно від вашої генетичної схильності, занадто багато перегляду телевізора може підвищити ризик розвитку цього захворювання, передає Express.

Від серіалів до фільмів є багато привабливих варіантів, на які можна налаштуватися після робочого дня. Проте занадто багато часу перед телевізором може поставити під загрозу ваше серце. На щастя, вам ще не потрібно прощатися з улюбленими телешоу і фільмами. Якщо люди будуть дивитися менше однієї години щодня, можна запобігти 11 відсоткам випадків ішемічної хвороби серця..

Ні для кого не є секретом, що хвороби серця є головною причиною смерті. Ішемічна хвороба серця, що вважається основною причиною смерті, також може зробити вас більш схильним до інсультів.

Вибір способу життя є однією з основних причин серцевих захворювань, а малорухливий спосіб життя вважається правопорушенням.

Сидіння протягом тривалого часу, замість того, щоб бути фізично активним, може збільшити ризик цього захворювання.