Секс, звичайно, не лікує захворювання в повному сенсі цього слова, але симптоматику полегшити допоможе, відзначають медики.

Від головного болю (мігрені). Головний біль — не привід відмовлятися від сексу. Навпаки — він може допомогти від нього позбутися, так як в процесі інтимної близькості йдуть спазми і настає розслаблення. Знеболюючу дію сексу також пов’язано з викидом ендорфінів — ендогенних опіатів, які доставляють почуття задоволення, при цьому володіючи ще й анестетическим ефектом.

Від застуди. Регулярний секс підвищує імунітет. Дослідження показали, що регулярне статеве життя на 30 відсотків підвищує рівень імуноглобуліну, тобто сприяє підвищенню імунітету. Це рятує нас і від нудьги, і від застуди.

Для серця. Якщо займатися сексом не менше двох разів на тиждень, то ймовірність інфарктів знижується вдвічі, відзначають вчені. Це відмінне тренування для судин.

Депресія. Завдяки його виділяє в процесі інтимної близькості гормону кортизолу, секс є одним з кращих природних антидепресантів.

Профілактика. Оргазм сприяє запобіганню раку грудей і простати. Для жінок секс стає відмінною профілактикою міоми і мастопатії. У чоловіків знижується ризик розвитку раку передміхурової залози.