ГоловнаНовини Здоров'яХвороби, при яких допомагає секс

Хвороби, при яких допомагає секс

Секс, звичайно, не лікує захворювання в повному сенсі цього слова, але симптоматику полегшити допоможе, відзначають медики.

Секс

Від головного болю (мігрені). Головний біль — не привід відмовлятися від сексу. Навпаки — він може допомогти від нього позбутися, так як в процесі інтимної близькості йдуть спазми і настає розслаблення. Знеболюючу дію сексу також пов’язано з викидом ендорфінів — ендогенних опіатів, які доставляють почуття задоволення, при цьому володіючи ще й анестетическим ефектом.

Від застуди. Регулярний секс підвищує імунітет. Дослідження показали, що регулярне статеве життя на 30 відсотків підвищує рівень імуноглобуліну, тобто сприяє підвищенню імунітету. Це рятує нас і від нудьги, і від застуди.

Читайте також:  Названо 5 простих способів захисту від розвитку раку товстої кишки

Для серця. Якщо займатися сексом не менше двох разів на тиждень, то ймовірність інфарктів знижується вдвічі, відзначають вчені. Це відмінне тренування для судин.

Депресія. Завдяки його виділяє в процесі інтимної близькості гормону кортизолу, секс є одним з кращих природних антидепресантів.

Профілактика. Оргазм сприяє запобіганню раку грудей і простати. Для жінок секс стає відмінною профілактикою міоми і мастопатії. У чоловіків знижується ризик розвитку раку передміхурової залози.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News