Сон повинен бути комфортним і якісним. Це дозволяє відчувати себе краще, енергійніше. Причому спати краще голяка, а не в піжамі або майці. Про причини розповімо в матеріалі.

Причина 1: стане простіше

Життя і так складна штука. А для чого його ускладнювати в ліжку? Немає піжами – не треба шукати місце в шафі, не треба витрачатися на неї. Правда, доведеться частіше прати постільну білизну.

Причина 2: підвищить активність

Відсутність піжами змусить більше рухатися. Адже коли ви приходите додому, вдіваєте в затишну піжаму, так і хочеться лежати і насолоджуватися спокійним вечером. Не буде піжами, не буде такого бажання.

Причина 3: стане вільніше

Для багатьох спати голяка це відчувати себе вільнішим. Той стан, в якому хочеться просто лежати і посміхатися всьому оточуючому.

Причина 4: це зближення

Якщо є партнер або чоловік, то спати голим просто показано. Адже так збільшуються тактильні відчуття. Подібний підхід поліпшить відносини між парою.

Причина 5: немає шкірних хвороб

Тіло людини постійно закрите. На роботі в одязі, спати в піжамі. Йому треба давати свободу. Так всі інтимні зони, пахви зможуть дихати. А ризик дерматологічних проблем знизиться.

Причина 6: кортизол в порядку

Якщо спати голяка, то можна регулювати рівень кортизолу. Цей гормон може вироблятися у великих кількостях, якщо температура тіла підвищена. Піжама і ковдра сприяють цьому. Коли людина спить голяка, то організм підтримує температуру, оптимальну для вироблення кортизолу.

Джерело: LHealth.info