SaharokShop, магазин приємних діа-покупок, допоможе тобі у вирішенні даного питання!)

Не має значення яка обрана інсулінова помпа, витратні матеріали для неї потрібні однакові. При цьому існують різновиди інфузійних систем і резервуарів для помп Medtronic. Вибравши відповідні матеріали ви легко забезпечите собі комфорт носіння помпи і бажаний рівень компенсації діабету.

У категорії «Розхідники» ви знайдете  великий вибір продукції для інсулінових помп компанії Medtronic: від інфузійних наборів Minimed до пристроїв для встановлення катетерів і резервуарів для інсуліну.

В асортименті представлені інфузійні набори Minimed, що призначені для автоматичної ін’єкції інсуліну.

Є набори різних моделей, щоб кожен пацієнт міг підібрати собі оптимальний варіант. В будь-якому разі, радимо проконсультуватись із вашим лікарем перед придбанням інсулінової помпи та необхітних доповнень та витратників.

Також у магазині є пристрої Quick-serter та Sil-serter, які дозволяють більш комфортно та безболісно вводити інфузійні набори.

Дані пристрої значно спрощують процес ін’єкцій та робить його повністю безболісним, дозволяють в лічені секунди ввести канюлю без будь-яких відхилень від необхідного кута введення, що є перевагою для використання у дітей та новачків у користуванні  помп. Хоча ціна інсулінової помпи не є надто доступною, але вона значно підвищує якість терапії та загалом якість життя.

Для використання сертера Quick-Serter досить вставити в нього канюлю відповідно до вказівок інструкції та натиснути на кнопку — такі прості правила експлуатації дозволяють встановлювати канюлю у важкодоступних для ін’єкцій місцях.

Для тих, хто використовує пристрої компанії Medtronic , ми пропонуємо придбати  резервуари для інсуліну. Наш онлайн-магазин надає можливість вибору потрібного обсягу резервуарів залежно від потреб кожного пацієнта.

Резервуар повинен мати герметичну  упаковку, адже при порушенні цілісності упаковки пристрій використанню не підлягає.
wTrDl7XzOtHUOHSkcl7mq-Ln9w2MQu1viYHAZxQjZvenxY6853PCphUeYVr1uM7ecSYllD_WSn5jC42gaq_T9PCSyMmwOsWV0xPv6YNb8WnLE8aDFSMe_q3slT-q7Lww-gt7UPJyZGVS

xzIRzGDD5-1S0FgW9WuGOjdyUAfwPHdGPFEAswCB-Y2CT-NIDlDpIozpU_Q-NJCDMILpgZkrerg99JJenl0lnf3XcZXZlYdXWbFU1egyESM5OQHJCrzQPeimcfpWOXPYGsRik8F-ySfk

Щоб купити потрібні матеріали для помпи, необхідно врахувати тип системи, розмір трубки і канюлі, а також об’єм резервуара. Достатня довжина канюлі підбирається виходячи з показників віку, росту, ваги (ширини підшкірного шару) пацієнта.

Якщо Ви вирішили придбати розхідні матеріали для помпи , що відповідають високим стандартам якості,гарантують максимальну ефективність та безпеку – то лише в онлайн – магазині SaharokShop, наш менеджер   допоможе Вам  в цьому!)

*На правах реклами