На думку британських фахівців, якщо турбує біль у горлі, то для лікування краще не використовувати ібупрофен. Виявилося, що цей препарат пригнічує природний імунний захист.

Вчені відзначили, що малий відсоток випадків болю в горлі пов’язаний з вторинною бактеріальною інфекцією, в основному болі викликані вірусами. Ібупрофен і аспірин відносяться до нестероїдних протизапальних засобів. І вони працюють, пригнічуючи реакцію імунітету – запалення. Однак саме за допомогою запалення тіло бореться з патогенами. Тому потрібно вибирати засоби, що не пригнічують імунну відповідь, а знімають тільки больові відчуття. Фахівці відзначили, що стосовно болю в горлі добре може допомогти парацетамол або анестетики місцевої дії у вигляді спреїв.

Читайте також:  Вчені назвали захворювання, яке підвищує ризик хвороби Альцгеймера в 11 разів

Медики пояснили, приміром, горло червоніє (посилюється приплив крові), і починається битва з вірусами. І цей процес не можна порушувати. У свою чергу, парацетамол не пригнічує запалення, зате знімає біль. Те ж робить спрей з знеболюючим ефектом. Дані засоби зменшують больові відчуття локально, не впливаючи на весь організм. А ібупрофен пригнічує роботу імунної системи, що в результаті призводить до того, що людина ще сильніше захворює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЛІКУВАТИ БІЛЬ В ГОРЛІ

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО БОЛИТЬ ГОРЛО

ЛІКИ ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News