Способи лікування болю в горлі , народні та лікарські засоби , які допоможуть у боротьбі з неприємними відчуттями.

Біль в горлі – неприємний симптом , який ускладнює прийом їжі , заважає говорити , та й просто доставляє неприємні відчуття. Якщо у вас болить горло , деякі з методів лікування , представлені нижче.

Залишайтеся в ліжку , якщо це можливо. Коли ви хворі , вашому тілу необхідний спокій і тепло , а також деякий час на те , щоб відновитися. Біль у горлі – це не завжди ангіна , вона може бути ознакою початку простудного захворювання. Щоб уникнути погіршення стану і не розболітися , залишайтеся вдома , і дозвольте своєму організму відпочити .

Пийте багато рідини. Вода , теплий чай з медом і лимоном , молоко – вашому застудженому горлі потрібно багато пиття. Пиття допоможе вашому організму працювати краще , та перешкоджатиме локальному розмноженню патологічних мікроорганізмів у горлі. Пиття при застуді повинно бути теплим , а не гарячим. Гарячі напої не принесуть користі , вони можуть пошкодити запалену слизову .

Їжте і пийте тепле і заспокійливе . Зелений чай з медом / лимоном перевірені часом засоби . Будь який рідкий суп , наприклад , куряча локшина , овочевий суп , цибулевий суп і т.д. позитивно вплинуть на стан вашого горла. Головне не пересолюйте свій суп , великий вміст солі може викликати роздратування. Не напружуйте зв’язки. Говоріть тихо , уникайте напруги зв’язок. Якщо ви змушені говорити , утримайтеся від підвищення голосу, не говоріть голосно . Напружене використання голосових зв’язок може позбавити вас можливості говорити .

Використовуйте льодяники та спреї для горла . Ці засоби надають антисептичну дію , допомагають зняти запалення і подразнення . Смокчіть льодяники протягом дня між прийомами їжі , згідно з вказівками на упаковці або використовуйте спрей для горла .

Сироп від кашлю. Якщо біль у горлі супроводжується кашлем , можете почати приймати сироп від кашлю , він допоможе запобігти кашшлю , а також полегшить біль у горлі. Сироп від кашлю працює аналогічно спрею для горла , покриваючи слизову горла , він перешкоджає сухості і поширенню інфекції.

НПЗП. НПЗЗ ( нестероїдні протизапальні препарати) , наприклад , ібупрофен , ацетпмінофен , Тайленол та ін. Ці засоби зменшують запалення і біль , допомагають зняти набряклість слизової .

Полощіть горло. Полоскання допомагає позбутися надлишкової слизу в горлі , зберігаючи при цьому тканини зволоженими . Полощіть горло кілька разів на день , для полоскання ви можете використовувати такі розчини :

  • Сольовий розчин для полоскання : розчиніть 1/ 2 чайної ложки солі в склянці води. Дуже простий , але дуже ефективний засіб. Допоможе полегшити біль і відкашлятися від слизу.
  • Полоскання з куркумою . Розчиніть 1/ 2 чайної ложки куркуми і 1/ 2 чайної ложки солі в склянці води.
  • Куркума допоможе заспокоїти роздратоване горло.
  • Також в якості розчину для полоскання ви можете використовувати рідину для полоскання рота. Рідина для полоскання рота призначена для того , щоб боротися з бактеріями в роті , але вона також успішно може вбивати бактерії , що розмножуються в горлі.

Мед . Мед діє як мастило для горла і полегшує біль. Приймайте чайну ложку меду перед сном , це допоможе зменшити кашель.

Яблучний оцет. Яблучний оцет є одним з продуктів , які творять дива . Додайте в склянку теплої води столову ложку яблучного оцту , столову ложку меду і перемішайте. Такий напій прискорить процес одужання , підвищить опірність організму.

Пийте чай. Чаї мають безліч переваг для здоров’я , і крім того , що він може пом’якшити біль у горлі , він також вважається антиоксидантом , який допомагає збільшити опірність організму до хвороби. При застуді і болі в горлі добре допомагає імбирний або ромашковий чай.

Парові інгаляції і аерозоль – інгаляції. Безпосередній вплив лікарської речовини на слизову глотки дає кілька переваг: місцева терапія , дрібні частки швидко всмоктуються в кров і діють швидше , полегшують видалення слизу з горла . Не слід робити інгаляції при температурі вище 37,5 градусів С.

Часник . Часник містить природні хімічні речовини , які вбивають деякі бактерії , які стають причиною болю в горлі. Очистіть два зубці часнику , смокчіть їх , утримуючи в порожнині рота , зліва і справа. Можна трохи розжувати зубці , щоб звільнити більше хімічних речовин.

Зверніться за допомогою до лікаря . Якщо біль у горлі не проходить протягом декількох днів , обов’язково сходіть до лікаря. У вас може бути бактеріальна інфекція , яка потребує лікування антибіотиками. Лікар проведе діагностику і призначить вам адекватне лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПОЗБАВИТИСЯ ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО БОЛИТЬ ГОРЛО