Відомі в певних спортивних колах тренери Емі Лоуренсон, Кайла Істин і Келсі Чи спільними зусиллями створили унікальну програму тренувань, що дозволить вашому тілу перетворитися всього за місяць. При цьому щодня витрачати на заняття потрібно не більше 10 хвилин! Швидше читайте статтю і готуйтеся виконувати вправи!

Кращі вправи для ідеального тіла
1. Гусениця

Стоячи на обох ногах, опустіть руки до підлоги і «тупайте» ними до тих пір, поки тіло не прийме майже горизонтальне положення. Так потрібно завмерти на півхвилини, а потім «тупотіти» руками назад. Вправа «прокачає» м’язові тканини спини і торсу, а також рук, чудово розтягне ноги.

Читайте також:  Дієта з високим вмістом жирів провокує біль та запалення - список шкідливих продуктів

2. Павучок

Прийміть стандартне планочне положення з упором на лікті, незначно округливши спину. Тепер потрібно на протязі 20 секунд по черзі згинати ноги, підводячи колінні чашечки максимально близько до плечей. Так опрацьовуються м’язи торсу, сідничні м’язи.

3. Віджимання з колін

Також зробіть цікаву інтерпретацію віджимань. Стоячи на колінах, упріться руками в підлогу і виконуйте, не поспішаючи, класичні віджимання. Весь секрет в положенні ніг, що стоять на колінах, і невеликій швидкості виконання вправи.

4. Підтягування колін

Тепер потрібно прийняти положення, коли руки вперті в підлогу разом з носками ніг. Коліна по черзі потрібно підтягувати до грудей. Витримувати їх в такому положенні рекомендується по 30-40 секунд.

Читайте також:  Лікар розповів, хто частіше хворіє на хворобу Альцгеймера, — чоловіки чи жінки

5. Планка з прогином

Наступне вправа починається з позиції «планка», коли ви упираєтеся ліктями і тильною стороною кистей в підлогу. По черзі випряміть руки і замріть. Протягом хвилини повторюйте рухи руками.

6. Стрибок

Тепер сядьте навпочіпки і приготуйтеся до стрибка. Ноги зігніть перпендикулярно. З такого положення вистрибніть максимально вгору, розставивши ноги ширше плечей. Повторіть стрибки 10-15 разів.

7. Випад «стрілки годинника»

Далі зробіть випад, який отримав назву «стрілки годинника». Ваш торс – частина циферблата, а ноги – опори. Рухайте тіло по колу від одного убік випрямленої ноги до іншої, виписуючи в повітрі півколо.

Читайте також:  Хімічні речовини, виявлені в одязі, можуть бути канцерогенними

8. Присідання

Тепер прийміть стояче положення з ногами трохи ширше плечей. Потрібно інтенсивно присідати так, щоб ноги згиналися під прямим кутом. Потім піднімайтеся вгору і повторюйте вправу протягом хвилини швидко настільки, наскільки зможете.

9. Пробіг на місці

До завершення комплексу просто «пробіжіться» на місці. При цьому розмах ніг повинен бути максимальним. На зігнутих в колінах ногах «біжіть» хвилину.

Готуйте зручне взуття і спортивні штани! Ваш шлях до перетворення повинен початися вже сьогодні. Запасіться терпінням, силою волі і прагненням, і все вийде! Ми віримо у вас!

Джерело: HeadInsider