Вчені провели дослідження і встановили найнебезпечніше місце в будинку. На їхню думку, найчастіше люди травмуються, вибравши неправильне ліжко.

За наявною статистикою, в рік у світі гине 450, ліжко у яких виявилося невідповідним. Найчастіше мова йде про високі меблі. Двоярусні з них найбільш травмонебезпечні, враховуючи висоту виробів. При цьому наголошується, велика частина жертв є дітьми і літніми людьми. Крім того, для старих загрозу представляють і звичайні ліжка, підібрані не по росту.

Фахівці радять підбирати їх з урахуванням власних параметрів тіла. Висота не повинна перевищувати лінії згину в коліні. Співробітники “Центру з дослідження травм” заявляють, до 80% нещасних випадків відбуваються під час сну. При цьому навіть дотримання параметрів висоти не гарантує безпеки. Довжина також має важливе значення, і не повинна бути короткою.

Тим не менш, занадто низькі меблі також можуть бути небезпечними для здоров’я. Це пов’язано з накопиченням бруду і пилу, що потрапляє під ліжко. Якщо його важко видаляти, людина починає піддаватися впливу шкідливих сполук, що містяться в смітті. У міських умовах мова може йти про свинець і кадмій.