Дієтолог-ендокринолог Альбіна Комісарова назвала продукти, які найкорисніше їсти на сніданок. З чого розпочати день?

Розповідаючи про принципи правильного харчування, багато фахівців часто наголошують на заборонах: що не можна чи небажано, що прибрати зі свого раціону повністю, а що обмежити. Ми запропонували нашому експерту зворотний підхід, а що можна і потрібно?

«Насправді вибір великий! І сьогодні я розповім про ті страви та продукти, які варто розглянути для ідеального сніданку», — каже фахівець.

Різноманітність дійсно велика, і за бажання кожен зможе вибрати в цьому меню щось на свій смак.

Один із варіантів корисного сніданку — це каші чи мюслі. В основі їх складні вуглеводи, вони будуть давати вам почуття тривалого насичення. Якщо ви полюбите каші і їстемете їх регулярно вранці, то вам не загрожує повернення почуття голоду через пару годин. Круп дуже багато, можна експериментувати щодня, робити сніданки різноманітними.

Якщо ви не наїдаєтеся одними кашами, додайте до них білки. Тут усе просто – яйця, сир, м’ясо. Вуглеводами насититися можуть не всі, для таких людей білкова їжа – найкраще підживлення.

Міксуйте! Щоб урізноманітнити раціон, можна компанувати повільні вуглеводи зі швидкими. Але складних (повільних) при цьому має бути більше. Наприклад, кашу можна поєднувати з медом.

І на останок. Не ґвалтуйте себе! Якщо вам щось не подобається (нехай воно тисячу разів корисне), не потрібно змушувати себе їсти це через силу.