Дієтолог-ендокринолог Альбіна Комісарова назвала продукти, які найкорисніше їсти на сніданок. З чого розпочати день?

Розповідаючи про принципи правильного харчування, багато фахівців часто наголошують на заборонах: що не можна чи небажано, що прибрати зі свого раціону повністю, а що обмежити. Ми запропонували нашому експерту зворотний підхід, а що можна і потрібно?

«Насправді вибір великий! І сьогодні я розповім про ті страви та продукти, які варто розглянути для ідеального сніданку», — каже фахівець.

Різноманітність дійсно велика, і за бажання кожен зможе вибрати в цьому меню щось на свій смак.

Один із варіантів корисного сніданку — це каші чи мюслі. В основі їх складні вуглеводи, вони будуть давати вам почуття тривалого насичення. Якщо ви полюбите каші і їстемете їх регулярно вранці, то вам не загрожує повернення почуття голоду через пару годин. Круп дуже багато, можна експериментувати щодня, робити сніданки різноманітними.

Читайте також:  5 сирів, які можна їсти при високому холестерині

Якщо ви не наїдаєтеся одними кашами, додайте до них білки. Тут усе просто – яйця, сир, м’ясо. Вуглеводами насититися можуть не всі, для таких людей білкова їжа – найкраще підживлення.

Міксуйте! Щоб урізноманітнити раціон, можна компанувати повільні вуглеводи зі швидкими. Але складних (повільних) при цьому має бути більше. Наприклад, кашу можна поєднувати з медом.

І на останок. Не ґвалтуйте себе! Якщо вам щось не подобається (нехай воно тисячу разів корисне), не потрібно змушувати себе їсти це через силу.