Індійські експерти розповіли про безсумнівну користь поцілунків. Наприклад, такий вислів любові дозволяє знизити рівень стресу.

Перш за все, за словами фахівців з відносин, за допомогою поцілунків зв’язок у двох людей стає більш близьким. При даній дії виділяються не тільки «гормони радості» ендорфіни, а й окситоцин, в числі корисних функцій якого відповідальність за особисті прихильності і доброзичливе розташування до оточуючих. Йому належить і вирішальна роль в роботі репродуктивної системи. Мало того, підвищується рівень самооцінки. “У моменти щастя стресова складова життя сходить нанівець”, додали експерти. Що не менш важливо, фізичний дотик між партнерами наповнює розум позитивними вібраціями, що пов’язано з підвищенням творчих здібностей, поліпшеною концентрацією.

Ще одна користь поцілунків – є можливість визначити сумісність партнерів, що означає, можна заздалегідь дізнатися, чи варто витрачати час на людину. Якщо одна особа відхиляється від даного дійства в постійному режимі, важливо розібратися в причинах. Не виключається, що краще йти різними дорогами. Дотик губами дозволяє дізнатися симпатії і антипатії закоханих людей, що знову ж працює в бік зміцнення відносин.

Індійські експерти впевнені, що близькість не повинна обходитися без поцілунків, так як вони дозволяють посилити сексуальний потяг, який пов’язаний з поліпшенням психічного здоров’я, сприятливим впливом на роботу репродуктивної системи.