Індійський експерт, тренер з холістичного підходу до життя, Люк Коутіньо розкрив 4 секрети щодо поліпшення здоров’я легенів, що має ключове значення в протистоянні зараженню коронавірусом. Спеціаліст впевнений, що для цієї мети слід видаляти з організму зайвий слиз.

У зв’язку з безперервним поширенням коронавірусу в усьому світі вчені і медики шукають способи, як протистояти зараженню. Люк Коутіньо в свою чергу впевнений, що упор слід робити на здоров’я легенів. За його словами, до теперішнього часу відомо, що у захворювання мають місце симптоми, подібні до ознак звичайного грипу, але, з ймовірністю великих наслідків. Фактом є те, що відбувається ураження органів дихання зі згущенням слизу, яке пов’язано з утрудненням дихання. Саме тому важливо зміцнювати імунітет і уникати надмірного накопичення продукту секреції клітин.

“Наше тіло потребує слизу, так як вона діє як захисний механізм. Коли ми вдихаємо деякі бактерії або віруси, вони затримуються в легенях, що перешкоджає їх подальшому проникненню в організм. Пізніше продукт секреції клітин виводиться з тіла через чхання, кашель або нежить, проблема при цьому виникає, коли його занадто багато, що має відношення до людей з ХОЗЛ, астмою, бронхітом”, – пояснив Люк Коутіньо.

Перша рекомендація фахівця – вживати відвар з насіння пажитника за рахунок властивостей з видалення зайвої слизу з організму. Головне не перестаратися, одного-двох підходів в день досить. Глибоке дихання допомагає таким же чином, витісняючи непотрібне з тіла. Пояснення просте, фізичні вправи покращують кровообіг в легенях. Спеціаліст також порадив полоскати рот солоною кип’яченою водою, що є простим способом боротьби не тільки з простудними захворюваннями. Позбутися від зайвого слизу дозволяє і інгаляція – вдихання гарячої пари.