Овес, ячмінь і пшеничні висівки є відмінними союзниками серця, тому що вони знижують рівень поганого холестерину в крові та коронарного атеросклерозу.

Жито сприяє еластичності коронарних артерій і полегшує кровообіг в артеріях.

Антиоксидантні овочі. Вони нейтралізують негативний вплив вільних радикалів на клітини серця. В результаті запобігаючи утворенню атероматозних бляшок в артеріях. Багаті калієм овочі рекомендуються, оскільки вони контролюють кров’яний тиск і усувають рідини. А також містять фолієву кислоту, яка знижує рівень гомоцистеїну. Який є білком, що ушкоджує стінки артерій. В результаті полегшуючи кровообіг і запобігаючи появі тромбів.

Шпинат: містить калій, фолієву кислоту, лютеїн і клітковину.

Читайте також:  Деменція: 3 антиоксиданти можуть зробити мозок стійким до згасання - список важливих продуктів

Капуста і її похідні. Особливо такі як броколі, цвітна капуста, капуста, червона капуста і брюссельська капуста, що містять фолієву кислоту. В результаті вона протидіє коагулюючій дії гомоцистеїну.

Морква, багата бета-каротином, який є потужним антиоксидантом. В результаті допомагає запобігти серцево-судинні захворювання.

Помідор багатий лікопіном, який є потужним антиоксидантом. В результаті нейтралізує дію вільних радикалів на м’язові і судинні клітини серця.

Гарбуз багатий антиоксидантами і калієм, який контролює кров’яний тиск.

Фрукти і ягоди, багаті антиоксидантами: полуниця, смородина, малина і чорниця. А також ківі, апельсини, мандарини і грейпфрути, багаті вітаміном С. банани через їх великої кількості калію.

Читайте також:  Лікарі рекомендують п'ять продуктів для зниження підвищеного холестерину

Персики і абрикоси за їх багатство калієм і провітаміном А або бета-каротином.

Оливкова олія забезпечує наш організм мононенасиченими жирними кислотами. В результаті знижує рівень поганого холестерину і підвищує рівень хорошого.

Горіхи і насіння багаті омега-3 і 6 жирними кислотами і забезпечують клітковину, цинк і залізо.

Бобові багаті розчинними волокнами, які поглинають надлишок холестерину в плазмі. А також містять антиоксиданти, які нейтралізують окисне дію вільних радикалів на коронарні клітини. Найбагатшою антиоксидантами вважають чорну квасолю.

Продовження на наступній сторінці: 1 2