Мало хто знає, що для втрати зайвої ваги не обов’язково регулярно відвідувати фітнес-центри. За словами терапевтів, існує 5 методів, що дозволяють худнути під час сну.

Навіть перебуваючи в стані спокою, людське тіло споживає енергію, щоб нормально функціонувати. Тому в першу чергу експерти рекомендують стимулювати обмін речовин за рахунок досить простих прийомів.

Так, замість підняття важких предметів в денний час варто зайнятися тренуваннями низької інтенсивності за кілька годин до сну. Це дозволить знизити концентрацію глюкози в крові, інсуліну, холестерину, тригліцеридів і ліпопротеїнів низької щільності.

Не зайвим стане і короткочасний холодний душ: низькі температури “розганяють” кровоносну систему, і організм витрачає близько 400 додаткових калорій під час сну. Щоб не шкодити своєму імунітету, подібні процедури потрібно поєднувати зі споживанням зеленого чаю.

Флавоноїди і катехіни, які містяться в ньому також збільшують рівень бурого жиру в організмі, що допомагає при схудненні. Лише для досить стійких громадян підійде інтервальне голодування, яке краще замінити сном в більш прохолодному приміщенні і аеробікою.

Джерело: Alarabiya