Щоб втрачати зайвий жир при одночасному зміцненні і збільшенні м’язової маси, іспанські дієтологи рекомендують включати в раціон певні продукти, зокрема, яйця, тунець, бобові та інші. Про це повідомляє видання La Vanguardia.

За словами дієтолога Гільєрмо Гомеса Віри, найздоровіший шлях до позбавлення від зайвого жиру – це підтримка і нарощування м’язової маси. Спеціаліст дав пораду: позбавлятися від жирових відкладень потрібно в два етапи: спочатку протягом декількох тижнів слід робити зусилля для набору м’язової маси, а після цього працювати над усуненням жиру. В цьому випадку жироспалювальний ефект буде більш вагомим.

Для нарощування м’язової маси дієтолог рекомендує вживати в їжу деякі продукти і в тому числі обов’язково яйця.

Читайте також:  Чого не можна робити при болях у спині після тренування

“Яєчний білок ідеальний для харчування м’язів. Крім того, яйця містить лейцин, амінокислоту, що включає механізм росту м’язової тканини”, – пояснив іспанський фахівець.

Також для зміцнення корисно їсти нежирну курку, бобові, авокадо, тунець і натуральний кисломолочний йогурт, додав дієтолог. Перед тренуваннями для посилення жироспалювального ефекту він рекомендує перекушувати бананами.