Жителі Італії відрізняються довголіттям і моложавістю. На думку науковців, продовженню молодості у них сприяє харчування, про це інформує видання Lecco Notizie.

Італійські чоловіки доживають в середньому до 81 року, жінки – до 85 років. Дослідники пов’язують високу тривалість життя з особливостями місцевого живлення і перевагою певних продуктів.

“Раціон італійців багатий білком, вітамінами А і С, фолієвою кислотою і антиоксидантами. В ньому мало алкоголю, немає солодкої газованої води. Крім того, жителі Апенін воліють самостійно готувати з місцевих продуктів, не задовольняючись готовою їжею», – повідомили експерти.

Тим, хто хоче жити довго і по можливості довше зберігатиме моложавість, воно порадили з’їдати вранці невелику жменю горіхів. За їх словами, організм при цьому буде отримувати необхідний заряд вітаміну С, жирних кислот омега-3, кальцію, антиоксидантів і мінеральних солей.

Читайте також:  Названо шкідливі та наявні в щоденному меню продукти

Також фахівці відзначили, що ранковий прийом їжі повинен бути обов’язковим, пропускати його не слід.

Для профілактики передчасного старіння дієтологи порадили обов’язково вживати в їжу білок, який дозволяє зберігати достатню м’язову масу. Кількість білка має становити не менше 1,1 грама на кілограм ваги.

Крім цього, для продовження молодості італійські експерти вважають необхідними молочні продукти, а також продукти, багаті фолієвою кислотою.

Джерело: МедікФорум