Коли запитують, яка страва є універсальною, то першими на думку спадають суші. Їх можна приготувати з різних інгредієнтів, придати їм різноманітних смаків. Навіть без рису можна зробити смачні та оригінальні суші. Японці прославились своїм довголіттям на весь світ, адже саме їх країна посідає першу сходинку в списку серед країн з найбільшою кількістю довгожителів. І не дарма, так як японці споживають у їжу мінімум смажених та термічно оброблених продуктів. Значну частину їх раціону становлять свіжі овочі та фрукти, а також риба та морепродукти, що багато на йод і жирні кислоти, що є незамінними складовими здоровʼя кожної людини. Звісно, ми народились не в Японії та харчові звички маємо зовсім інші, проте завжди можна знайти ресторан із суші поруч з домом та хоч трішки доторкнутись до японської культури.

Смачні суші з доставкою в Тернополі

Навіть якщо немає особливого приводу, щоб порадувати та побалувати себе, завжди можна цей привід створити самостійно. Нічого не може бути кращим за вечірній релакс вдома з сімʼєю, особливо коли не потрібно стояти піввечора біля плити та готувати вечерю. Ідеально – це коли є час поспілкуватись з рідними та близькими, з дітьми та просто з друзями по телефону. Звісно, не завжди з роботи ми повертаємось втомленими, проте для тих вечорів, коли так важлива кожна хвилина душевної близькості з сімʼєю, можна замовити онлайн суші в закладі SushiPizza39 і далі проводити час з родиною, очікуючи на смачну вечерю. Враховуючи те, що кулінари ресторану приступають до приготування замовлення лише після його отримання, то можна не сумніватись, що страва приїде свіжою. Шеф-кухарі не роблять заготовок, адже в цьому просто немає потреби. Вони майстерно готують роли та суші в найкоротші терміни, так як мають відповідний багатий досвід у приготуванні японських страв. Тому можна ні хвилини не сумніватись та робити замовлення суші в ресторані Sushi Pizza39.

Доставка чи самовивіз: що вибрати

Обидва варіанти мають свої плюси та мінуси, тому це риторичне питання скоріше про вибір кожної людини в конкретній ситуації. Якщо ви будете їхати з роботи через заклад Sushi Pizza 39 https://sushi-pizza39.com.ua, то чудовим варіантом буде замовити суші на конкретну годину та забрати їх самостійно, адже це зекономить ваш час та гроші, адже на суші при самовивозі пропонується знижка 10%, а також, якщо курʼєр приїде першим за вас, то вам не доведеться поспішати до нього. Проте, у випадку, коли ви вже вдома чи навіть не виходили звідти, а суші сильно хочеться, то доставка – це ідеальний варіант для вас! В меню ресторану Sushi Pizza39 представлені десятки пропозицій японських страв:

  • роли з сиром філадельфія;
  • роли-дракони;
  • гарячі роли;
  • роли каліфорнія;
  • макі.

Крім того, в меню представлені суші бургери трьох видів: з куркою, лососем та креветкою. Також пропонуються суші сети, найменший з яких важить 490 грамів, а найбільший – 3050 грамів. Отже, заклад Sushi Pizza39 підійде як для самостійної трапези, так і для вечері в колі сімʼї.