Здоров’я, розумно збережене і зміцнюване людиною, зумовлює довге і активне життя. Але, на жаль, багато із людей не дотримуються найпростіших, науково-заснованих норм здорового способу життя. Одні захоплюються шкідливими звичками (щоденне паління, часте вживання спиртного), інші ведуть малорухомий спосіб життя, при цьому багато їдять. У зв’язку із стрімким розвитком технологічних процесів, безліччю буденних побутових турбот більшість людей постійно знаходяться у неспокійному, знервованому стані, погано сплять. Це викликає збої в організмі – ожиріння, серцево-судинні захворювання, діабет, передчасне старіння. Звичайно, кожна доросла особистість сама робить свій життєвий вибір, і надоїдливі «нотації» з цього приводу нікому не потрібні. Але все ж пропонуємо ознайомитися із електронною новинкою – калькулятор ваги.

Калькулятор ваги завжди онлайн

Фактори, які визначають здорове і повноцінне життя, включають в себе: сплановану активну фізичну чи розумову діяльність, відповідний до цього режим відпочинку, раціональне харчування, здоровий сон, дотримання санітарних вимог. Коли ви працюєте багато розумово, не завадить після цього активно «поспілкуватись» з природою, катаючись на велосипеді у парку, працюючи на присадибній ділянці. Для людей, що працюють багато фізично, корисно буде просто посидіти  в тій самій парковій зоні чи на березі річки, або подивитись захоплюючий позитивний кінофільм. Знімає стрес спілкування із люблячими рідними, близькими, домашніми тваринами. Багато є захоплень, які відволікають від тяжкої буденності. Якщо ви любите готувати  – готуйте! Але, коли ви  схильні не тільки смачно, а і багато з’їсти, вам обов’язково знадобиться особистий помічник у харчуванні. Додаток «Таблиця калорійності» (дивіться детальніше тут: tablycjakalorijnosti.com.ua), яку можна загрузити на смартфон, вирішить усі проблеми із лишньою вагою шляхом:

  • постійного моніторингу спожитих калорій;
  • розрахунку індексу маси тіла, ідеальної ваги;
  • створення власного раціону харчування.

Ви зможете ділитися своїм досвідом і кулінарними рецептами із своїми друзями, колегами по роботі.

Холодильник

Із чого почати

Щоб скоригувати свою вагу, вам необхідно дізнатись, яка в ідеалі вона повинна бути. Це можна зробити в онлайн за формулою Брока  із врахуванням  типу статури і віку людини. Для будь-якої людини до 40 років вага повинна дорівнювати росту людини в сантиметрах мінус 110, а після 40 років – від росту в сантиметрах потрібно віднімати 100. У кого астенічний тип статури, отриманий результат потрібно зменшити на 10%, а ті, що мають ширококосту статуру – до результату 10%  необхідно додати до результату.

Уже знаючи свою цільову вагу, ви вводите у калькулятор свій рік народження, вагу, ріст, спосіб життя і отримуєте конкретні дані про свій фізичний стан і рекомендації щодо його поліпшення. Користуватись Програмою зручно завжди, адже передбачена мобільна версія.

*На правах реклами