Ходьба – один з кращих і найдоступніших способів підвищити фізичну активність. Прогулянка недалеко від будинку або на природі покращує роботу травлення і зміцнює м’язи. Крім того, це заняття корисно для серця, зазначив кардіохірург Брайан Лім з США.

В першу чергу він пояснив, що гуляти необхідно 30 хвилин кожен день в порівнянні з бігом, яким можна займатися по 20 хвилин тричі на тиждень. Цього часу достатньо для зміцнення серця. Крім того, ходьба підходить людям, які бояться пошкодити суглоби, передає Well+Good.

Інший американський кардіолог Аарон Беггіш порадив зайнятися скандинавською ходьбою. Він спростував думку, що палички, які використовуються в цьому виді спорту, полегшують прогулянку. Навпаки, вони допомагають задіяти більше м’язів, особливо верхньої частини тіла.

Під час ходьби можна додати вправи на руки, рекомендують тренери. Наприклад, згинання або кругові рухи руками. Фахівці також рекомендують тривалі прогулянки на природі, особливо по схилах. Так підвищується частота серцевих скорочень. Ходьбу можна чергувати і з інтенсивними вправами – такий метод отримав назву ВІІТ. Наприклад, пояснюють експерти, спринтерський біг змінюється ходьбою, і навпаки.