Вусики на верхній губі у жінок – це поширена косметологічна проблема. Але з’ясувалося, що вони можуть зіпсувати не тільки бездоганну зовнішність, як вважалося до цих пір. Ця деталь на жіночому обличчі здатна виявитися серйозним фактором невдач в особистому житті і самотності, встановили соціологи.

У США дослідниками було проведено опитування, яке показало, що вусики на обличчі можуть впливати на думку чоловіків про жінку набагато значніше, ніж, наприклад, її етнічна приналежність і релігійні погляди. Соціологи переконалися в тому, що чоловік швидше розірве стосунки з дамою, якщо помітить у неї вусики, ніж якщо зрозуміє, що у них різне віросповідання.

Читайте також:  Деякі засоби краси та гігієни можуть сприяти появі раку

Про це, зокрема, свідчать дані, отримані в ході анкетування з участю 833 добровольців. Фахівці з’ясовували, що може спонукати представників сильної статі сказати жінці «нам треба розлучитися». Вони впевнилися в тому, що природні прояви жіночої фізіології діють відштовхуюче на переважну більшість чоловіків.

70% чоловіків зізналися: якщо вони бачать, що жінка не бореться своєчасно з вусиками на обличчі, це викликає у них сильну неприязнь і небажання продовжувати стосунки. Крім цього, настільки ж сильну відразу до партнерки може провокувати неприємний запах, який чоловік вловлює від неї.

Вчені не вперше пов’язують фактор привабливості з біохімічними особливостями в роботі організму. Раніше німецькі дослідники доводили, що жінки стають найбільш привабливими для чоловіків під час овуляції, коли їх тілом виділяються копулині (феромони), які викликають у чоловіків приплив сексуального потягу.

Читайте також:  Зелений чай «вимикає» гени накопичення жиру

Також фахівці висловлювалися про те, що по-особливому красивою і бажаною для чоловіка жінку може зробити її голос. Найсексуальнішим чоловікам подобається високий тембр жіночого голосу в поєднанні з манерою говорити з придихом.

Джерело: MedikForum