Ваш одяг може попередити вас про серцевий напад, що насувається, «за кілька місяців» до надзвичайної ситуації.

Хоча серцевий напад часто виникає з нізвідки, є деякі тонкі ознаки, які можуть з’явитися за кілька місяців до невідкладної медичної допомоги. Популярне зображення зазвичай включає болісний біль у грудях, але перші тривожні сигнали можуть бути менш очевидними. Насправді експерт детально описує один попереджувальний знак, відомий як пітливість, який вражає зовсім іншу область.

Хоча неможливо передбачити серцевий напад зі 100-відсотковою точністю, деякі знаки, що попереджають, можуть попередити про швидке виникнення надзвичайної ситуації.

Одним із таких симптомів є потовиділення, яке може з’явитися вже за кілька місяців до серцевого нападу.

Особливо холодний піт може бути особливо підозрілим. У деяких людей симптоми можуть проявлятися за кілька місяців або навіть довше до серцевого нападу. Для інших вони можуть нічого не відчувати, доки не станеться серцевий напад.

Проте лікарі часто називають пітливість ранньою запобіжною ознакою.

Додатковий піт спускається до серця, що перекачує кров через закупорені артерії, що вимагає більше зусиль, спонукаючи ваше тіло потіти, щоб знизити температуру тіла.

“Нічна пітливість також є типовою запобіжною ознакою, яку багато жінок помилково вважають за менопаузу”.

Хоча пітливість у нічний час вважається однією з ключових ознак змін, серцевий напад також може спровокувати цей симптом. Крім потовиділення, є й інші «типові» симптоми, які можуть бути носіями поганих новин.

Ранні симптоми можуть включати біль у грудях, тяжкість, прискорене серцебиття та задишку.