З’являється все більше наукових праць, у яких говориться, що певні продукти можуть зміцнити здоров’я серця. А у Великій Британії серцево-судинні захворювання є однією з головних причин смерті.

Фахівець-кардіолог Олівер Гуттманн із лікарні Веллінгтона (Великобританія) зазначив, що для підтримки здоров’я серця найкраще дотримуватися однієї дієти. До неї має входити багато овочів, фруктів, цільнозернових продуктів, риби, птиці, горіхів, рослинних олій.

Крім того, важливе значення має відмова від певних напоїв та продуктів. Потрібно обмежувати себе у вживанні алкоголю. І жінкам, і чоловікам фахівці рекомендують щотижня регулярно пити не більше 14 одиниць алкоголю, пише Daily Express.

Також потрібно намагатися їсти менше червоного та переробленого м’яса, рафінованих вуглеводів, напоїв та продуктів, до яких додано натрій, цукор, а також продуктів з трансжирами. Це потрібно зробити якомога раніше, оскільки ймовірність розвитку серцевих захворювань з віком збільшується, особливо у дорослих, яким 65 років і більше.

Крім перерахованого вище, потрібно обмежити споживання солі. Пов’язано це з тим, що ця приправа може сприяти підвищенню артеріального тиску. На день необхідно з’їдати максимум одну чайну ложку солі загалом.