Кардіолог з Єгипту Гамаль Шаабан розповів, як можна уникнути затвердіння артерій і які заходи дозволять безпечно скидати вагу. Свої доводи фахівець привів на своїй сторінці в Facebook.

Затвердіння артерій − це серцево-судинне захворювання, при якому товщають внутрішні стінки кровоносних судин, на них осідають жирові відкладення і формуються бляшки. Згодом вони виростають і починають заважати кровотоку, в зв’язку з чим підвищується ймовірність серцевого нападу, інсульту, розвитку нейродегенеративних станів, серед яких хвороба Альцгеймера.

За словами Гамаля Шаабана, уникнути подібних проблем, просто, для цього достатньо вживати каву без цукру і молока від 3 до 5 чашок в день. Кардіолог вважав важливим додати безпечні поради схуднення, що актуально після тривалих свят.

Читайте також:  П'ять продуктів з "порожніми" калоріями, через які ви гладшаєте

Фахівець рекомендує повноцінно спати, так як недосипання несе в собі загрозу для загального здоров’я, бажано утриматися від пиття солодких газованих напоїв і соків, віддаючи перевагу фруктам в їх первозданному вигляді. Не менш важливе вживання води не менше 2-х літрів, а пити каву або чай без додавання цукру.

Прийти швидко в форму допоможуть і фізичні вправи, що слід робити не менше 3-х разів на тиждень. Важливе значення в скиданні ваги грає білок і пробіотики, такі як йогурт.

Гамаль Шаабан вважає важливим вміти справлятися зі стресом, який безпосередньо впливає на обмін речовин, сповільнюючи його. У моменти нестерпного бажання поїсти поза розкладом кращим варіантом закуски є легкі страви з додаванням кокосової олії, додав кардіолог.

Читайте також:  Ці чотири продукти захистять від інфаркту та інших небезпечних хвороб