У числі способів, що допомагають поліпшити здоров’я серця і запобігти його захворюванням, включаючи інфаркт, одним з найпростіших і найприємніших лікарем називається сон.

В інтерв’ю кардіолога Шаїсти Малік журналу ETNT були названі способи, що допомагають уникнути проблем із серцем та покращити стан найважливішого органу тіла. Говорячи про те, чому профілактика серцевих захворювань вкрай важлива, лікар зауважила: «майже 50 відсотків людей раптово помирають від серцевого нападу без попередніх симптомів».

Одним із найпростіших способів покращити здоров’я серця, названих кардіологом, є сон. Доктор Малік рекомендує з цією метою дотримуватися гігієни сну. Експерт пояснила: вкладання в ліжко та пробудження мають відбуватися в один час, у спальні має бути темно та тихо.

«Згідно з даними досліджень, люди, які регулярно не висипаються, схильні до ризику розвитку ожиріння, серцево-судинних недуг, гіпертонії, діабету та депресії. Найкращою профілактикою цих захворювань є сон», – сказала доктор Малік.

Іншим ефективним та доступним способом захистити себе від серцевих проблем є зменшення стресу – цього дозволяють досягти спорт, піші прогулянки на природі.