Кардіологи розповіли про корисні властивості одних з найпопулярніших солодощів для зміцнення здоров’я серця. В ході дослідження стало відомо, що вживання шоколаду знижується ризик різних порушень в роботі даного органу.

Фахівці повідомили, що додавання в раціон 28 г шоколаду в тиждень на 18% зменшує ризик виникнення серцевої недостатності. Вчені встановили зв’язок між постійним вживанням шоколаду і зниженням ризику розвитку миготливої аритмії.

При даному стані відбувається нерегулярне серцебиття. «У людей, що вживають 2-6 порцій шоколаду в тиждень, на 20% знижувався ризик розвитку миготливої аритмії в порівнянні з тими, хто їв солодкість менше 1 разу на місяць», — заявили експерти.

Вони додали, мова йде про шоколад, який має в складі не менше 70% какао. Продукт має антиоксидантні властивості і має магній, завдяки чому поліпшуються функції кровоносних судин, знижується запальний процес, і зміцнюється імунна система, що регулює формування тромбоцитів.

Дана здатність шоколаду зменшувати запалення в організмі є корисною властивістю для гіпертоніків. Стало відомо, що регулярне вживання продукту, збагаченого високим рівнем какао на 10% знижує ризик виникнення діабету.