СПА-відпочинок — один з найприємніших компонентів відпустки у Карпатах. Ваш фізичний та психологічний стан покращать відвідування лазні, послуги професійних масажистів, гарячі джакузі та корисні мінеральні води. Карпатський ексклюзив — купання в чані. Відпочиваючи в комплексі «Стара Правда», ви зможете вповні насолодитися автентичним гуцульським варіантом релаксу.

Що таке карпатський чан?

Велика ємність з лавками, наповнена цілющою мінеральною водою та ароматними травами, запрошує всіх охочих побувати на нових рівнях розслаблення! Головний секрет чану — постійний підігрів: прямо під дном вирує живе вогнище, що поступово піднімає температуру. Залежно від розміру, в такій ванні можна влаштувати романтичне побачення або невеличку вечірку — до 10 осіб. Традиційно чани розташовують просто неба, на узвишші. Тобто до водної процедури додається споглядання прекрасної природи навколишніх гір.

Чим корисний?

Чан може містити мінералізовану воду різного складу, а також хвойні відвари, трави, пелюстки квіток, ягоди, молоко і навіть вино в певних пропорціях. Вплив на організм визначається наповненням гарячої купелі, але можна виокремити загальні результати такого СПА.

  • Зняття стресу, в тому числі його психосоматичних виявів. Після купання під лагідним сонцем чи зоряним небом зникають нервові тіки, судоми, м’язові блоки. Декілька процедур дозволяють позбавитися від розладів сну та навіть панічних атак.
  • Покращення стану шкіри. Рівномірний розігрів забезпечує всотування корисних компонентів, покращується тургор, шкіра виглядає більш підтягнутою та свіжою.
  • Активізація імунної системи. Гаряча вода та свіже повітря в тандемі дають ефект загартовування, посилюють ресурси організму.

Крім того, спостерігається позитивний вплив купання в чані на опорно-руховий апарат, серце та судини, дихальну систему.

-qsFFTy8_V_sqflV4QMGojpzCxvRGX25sef0EUKRZ9YMIOehUYIfVf_Yl8HHg4x7A8MMYDQiPF1D_2gltoTd1r-JrKOhshc1HDQCKw5gAJiPxL_lRxTy7s3wZs4hMP0GQX7ImwOwxiVXVQxWg5UwYeHT5pHXbdkA8_idBVWP-FEofEeJbzja62QpPw

На що звернути увагу?

Щоб не зіпсувати собі враження від неповторного карпатського СПА, візьміть до уваги декілька порад.

  • Купайтеся тільки власною компанією. Ділити теплу ванну з незнайомцями, навіть заради економії, — не надто комфортно й безпечно.
  • Не занурюйтеся до чану натщесерце або після важкого обіду, а також у стані алкогольного сп’яніння.
  • Зауважте, що поріг безпечної температури для дітей — нижчий, ніж для дорослих (близько 35 градусів).
  • Переконайтеся, що не маєте медичних протипоказань. Серед них — гострі запальні процеси, інфекції, важкі серцево-судинні розлади.
  • Між вами та попередніми/наступними гостями має бути вікно не менше ніж в дві години. Цього часу саме достатньо для очищення й дезінфекції чану.

Відпочивайте в горах з користю та задоволенням!

*На правах реклами