Кава вважається чудовим напоєм для того, щоб знайти бадьорість і швидко прокинутися. Однак тим, хто схильний до зайвої ваги, краще відмовитися від цього напою, адже через це вага може стати ще більшою. Детальніше про це побічний ефект розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися британські вчені. Вони підкреслили, що, безсумнівно, кава приносить користь, якщо вам потрібно швидко прокинутися і отримати заряд енергії на довгий час. До того ж напій дасть відмінну порцію антиоксидантів, захистить від різних захворювань і покращить функціонування людського організму. При цьому відомо, що кава неминуче призводить до збільшення ваги. Особливо це позначається на області живота.

За словами експертів, вплив кофеїну на гормони проходить практично непомітно для людини. Він збільшує частоту серцевих скорочень, дихання, але при цьому викликає почуття занепокоєння у деяких людей. Інші можуть проявляти дратівливість. Кофеїн підвищує рівень гормону стресу кортизолу.

«Хоча стрес не є єдиною причиною того, що кортизол секретується в кров, його називають стресовим гормоном, оскільки він вивільняється, коли організм перебуває в режимі «боротьби і втечі». Саме така реакція може виникати в організмі деяких людей при вживанні кави», — попереджають учені.

А стрес в свою чергу призводить до набору ваги, особливо ви це можете помітити в області живота. Тому тим, хто після чашки кави відчуває тривогу, занепокоєння, роздратування, слід відмовитися від кави, так як це призведе до поганих наслідків.

Джерело: 7mednews