Кава вважається чудовим напоєм для того, щоб знайти бадьорість і швидко прокинутися. Однак тим, хто схильний до зайвої ваги, краще відмовитися від цього напою, адже через це вага може стати ще більшою. Детальніше про це побічний ефект розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися британські вчені. Вони підкреслили, що, безсумнівно, кава приносить користь, якщо вам потрібно швидко прокинутися і отримати заряд енергії на довгий час. До того ж напій дасть відмінну порцію антиоксидантів, захистить від різних захворювань і покращить функціонування людського організму. При цьому відомо, що кава неминуче призводить до збільшення ваги. Особливо це позначається на області живота.

Читайте також:  Які продукти, крім цибулі та часнику, потрібно їсти для боротьби з бактеріями

За словами експертів, вплив кофеїну на гормони проходить практично непомітно для людини. Він збільшує частоту серцевих скорочень, дихання, але при цьому викликає почуття занепокоєння у деяких людей. Інші можуть проявляти дратівливість. Кофеїн підвищує рівень гормону стресу кортизолу.

«Хоча стрес не є єдиною причиною того, що кортизол секретується в кров, його називають стресовим гормоном, оскільки він вивільняється, коли організм перебуває в режимі «боротьби і втечі». Саме така реакція може виникати в організмі деяких людей при вживанні кави», — попереджають учені.

А стрес в свою чергу призводить до набору ваги, особливо ви це можете помітити в області живота. Тому тим, хто після чашки кави відчуває тривогу, занепокоєння, роздратування, слід відмовитися від кави, так як це призведе до поганих наслідків.

Читайте також:  5 небезпек для любителів щоденного вина

Джерело: 7mednews