ГоловнаНовини Здоров'яКава захищає чоловічий організм від цукрового діабету

Кава захищає чоловічий організм від цукрового діабету

Вчені з Гарварда довели, що кава ефективно захищає чоловічий організм від цукрового діабету. При щоденному вживанні даного напою знижується ризик виникнення раку печінки і утворення каменів у нирках.

Кава

Фахівці провели дослідження за участю добровольців і з’ясували, що одна чашка кави в день зменшує ризик розвитку цукрового діабету на 8%. У тому випадку, якщо випивати більше двох порцій, можливість захворіти сечокам’яною хворобою скорочується на 26% в порівнянні з тими, хто вживає каву один раз в тиждень.

В іншому дослідженні вчені з онкологічного центру при Гавайському університеті з’ясовували вплив напою на стримування розвитку раку. За умови, що в щоденний раціон здорового чоловіка входить 2-3 чашки кави, ризик захворіти на рак печінки знижується на 38% в порівнянні з тими, хто зовсім не п’є даний напій.

Читайте також:  Вчені перерахували продукти для зміцнення здоров'я легенів

У третьому дослідженні група фахівців з Фінляндії зробила висновок, що необхідно випивати в день до 800 мл кави. У такому випадку, відзначають вчені, у чоловіків на 77% знижується ризик виникнення депресії. Разом з тим рекомендується пити каву з молоком, що мінімізує виведення з організму кальцію.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News