ГоловнаНовини Здоров'яВажливий показник: що говорить про здоров’я група крові

Важливий показник: що говорить про здоров’я група крові

Група крові і резус фактор-два показники, що дістаються людині у спадок від батьків. Кров виконує безліч функцій, наприклад, допомагає дихати, захищає від вірусів, бактерій, підтримує температуру тіла. Аналіз червоної рідини, поточної по організму, показує багато про здоров’я людини. Детальніше – в матеріалі.

Група крові

Види аналізів крові

Зараз розрізняють безліч аналізів крові: загальний, біохімічний, імунологічний, гормональний та інші. Забір біоматеріалу виробляють з пальця або вени. Венозна кров вважається краще для визначення біохімічних, гормональних, серологічних, гематологічних та імунологічних показників. Капілярна (з пальця) менш точна, менш інформативна, але використовується для визначення стану здоров’я.

Проаналізувати отримані показники здатний тільки фахівець. За результатами виявляють інфекційні, алергічні процеси в організмі, злоякісні новоутворення і лейкози. Певний аналіз показує, як працює печінка, нирки, чи є порушення водно-сольового обміну, баланс мікроелементів та інші.

Читайте також:  Як очистити судини від надлишків холестерину? Кращі прості продукти

Вплив крові на характер

Японські та американські вчені проводили дослідження про вплив групи крові на характер. Так, японці запевняють, що показник визначає індивідуальні особливості персони більше, ніж народження під певним знаком зодіаку.

Є припущення, що це пояснюється еволюційним процесом, коли кров під впливом клімату і способу життя трансформувала якості. Також доведено, що група крові відіграє важливу роль у розвитку нервової системи, впливаючи на когнітивні функції та їх порушення.

Поліпшити показники крові

Поліпшити показники кровоносної системи цілком реально. Важливу роль відіграють фізична активність і збалансоване харчування, як би банально це не звучало. Кількість еритроцитів і гемоглобіну в них, підвищуючи рівень кисню, допоможуть регулярні фізичні навантаження. Так підвищується опірність організму до застуд, інфекційних недуг, поліпшується харчування органів і тканин організму. Люди, які тренуються мають більше лімфоцитів – білих кров’яних тілець.

Читайте також:  Фахівці назвали 6 правил для запобігання захворювань щитовидної залози

Лімфоцити виробляють речовини, що нейтралізують різні отрути, що надходять в організм або утворюються там. Збільшення даних дозволить підвищити захисні можливості, стійкість до інфекцій.

Режим харчування і якість їжі вплинуть на показники крові. В цілому це вкрай важливо для підтримки достатнього рівня самопочуття і здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News