ГоловнаНовини Здоров'яКілька чашок кави допомагають жінкам зберігати струнку фігуру

Кілька чашок кави допомагають жінкам зберігати струнку фігуру

Вживають по дві-три чашки кави в день жінки мають менший обсяг жиру в тілі, в порівнянні з тими, хто цей напій не вживає. До такого висновку прийшли дослідники з Anglia Ruskin University.

Кава

Британські вчені встановили, що жінки, які насолоджуються двома-трьома чашечками кави в день, мають менший обсяг жиру в тілі, в порівнянні з тими, хто п’є менше кави, або не вживає взагалі. Це пов’язано з тим, що кава може містити компоненти, здатні боротися з ожирінням. Через них відсоток підшкірного жиру зменшується. Явище спостерігається у жінок різного віку, незалежно від того, п’ють вони каву з кофеїном або без. Жінки від 20 до 44 років, які вживали дві-три чашки кави в день, мали на 3,4% менше жиру на животі, ніж ті, хто не пив каву, як показало дослідження.

Читайте також:  Вчені пояснили, яким людям можна об'їдатися і не товстіти

Жінки від 45 до 69, які вживали 4 і більше чашок кави, мали на 4,1% менше жиру в області живота. В середньому, як продемонструвало дослідження, рівень підшкірного жиру у любительок кави різного віку, які вживали від двох до трьох чашок щодня, був на 2,8% менше. При цьому не мало значення, страждали жінки від якихось хронічних хвороб або були курцями.

Виявилося, що кава також робить позитивний вплив на чоловіків, але тут ефект менш виражений. Так, чоловіки від 20 до 44 років, які вживали дві і більше чашок кави в день, мали на 1,3% менше жиру в організмі, в порівнянні з тими, хто кави не пив. У них також було на 1,8% менше жиру на талії, повідомляє The Journal of Nutrition.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News