Діабет другого типу є досить складно виліковним захворюванням. За словами фахівців, є прості способи боротьби із захворюванням. Розповімо про це в матеріалі.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Єльського університету. Вони заявили, що діабет другого типу можна вилікувати, якщо перейти на дієту з дуже низьким рівень калорій. Також вчені пояснили, що захворювання сходить нанівець у пацієнтів, які пережили баріатричну операцію, яка необхідна для зниження ваги. Наприклад, бандажування або шунтування шлунка. Адже подібний вид хірургічного втручання має на увазі зменшення калорійності страв.

Ці думки привели до проведення особистого досвіду, який здійснили з використанням лабораторних мишей. Тварин посадили на низькокалорійну дієту. Раціон всіх тварин урізали на три чверті. Після цього був проведений аналіз метаболічних змін не тільки за рівнем цукру в крові, але і за показниками печінки, які пов’язані з інсуліновою стійкістю.

Читайте також:  Сім ранніх ознак того, що нирки людини нездорові

В результаті вчені виявили три основних механізми, які пояснюють позитивних ефект низькокалорійною дієти. Так, в печінці знижувалося вироблення цукру, показники перетворення лактату і амінокислот в глюкозу. Також зменшувалася швидкість перетворення глікогену в глюкозу, показники вмісту жиру, а це допомагало покращити реакцію печінки на інсулін. Позитивні зміни спостерігалися вже через три дні після сидіння на низькокалорійній дієті.

Джерело: 7mednews