Чаювання в якості щоденної звички може продовжувати людське життя, про це в інтерв’ю Express Health розповіла Британський терапевт Низа Аслам.

Прості налаштування можуть мати велике значення в способі життя, що сприяє довголіттю, висловилася доктор Аслам. За словами терапевта, кілька щоденних чашок чаю можуть допомогти жити довше. Медик радить випивати дві-три чашки напою.

Експерт посилається на дослідження, опубліковане в Європейському журналі профілактичної кардіології. Дослідники виявили, що щоденне споживання чаю пов’язане з меншим ризиком серцево-судинних захворювань та смерті з усіх причин. Вони проаналізували звички 100 902 учасників, які не мали в анамнезі серцевого нападу, інсульту або раку. Учасники були розділені на дві групи: “люди, які регулярно п’ють чай” ( більше трьох днів на тиждень), і «ніколи або рідко п’ють чай» (менше трьох днів на тиждень). Спостереження за ними велося в середньому 7,3 років.

Читайте також:  Які щоденні звички послаблюють організм

В результаті вченими був зроблений висновок, що звичка щодня випивати кілька чашок чаю асоціюється з більш здоровими роками життя і її більшою протяжністю. Наприклад, аналізи показали, що у 50-річних людей, постійних питущих чай, нижче ризик розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту, і вони живуть в середньому на 1,26 року довше, ніж ті, хто вкрай рідко вживає його.

“Існує безліч видів чаїв, кожен з яких володіє своєрідним потенціалом користі. Зелений чай виключно багатий флавоноїдами, які можуть допомогти зміцнити здоров’я серця, знижуючи рівень поганого холестерину і зменшуючи згортання крові”, – продовжили тему фахівці з Penn Medicine.

Читайте також:  Лікар назвав «ідеальну температуру» для боротьби організму з інфекцій

Згідно з їхніми даними, дослідження показало, що зелений чай також може впливати на зниження ризику раку печінки, грудей, простати, кишечника. Все це теж може допомогти жити довше.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News