ГоловнаНовини Здоров'яВчені дозволили сидіти на жирній дієті

Вчені дозволили сидіти на жирній дієті

Насичена жирними продуктами дієта представляє для здоров’я людини меншу небезпеку, ніж раціон, який містить велику кількість вуглеводів. До такого несподіваного висновку прийшли американські дослідники з Університету Огайо.

жирні продукти 

Вчені з США з’ясували, що рівень жирів у крові не підвищується разом з кількістю жирних продуктів в раціоні, однак це відбувається при збільшенні прийому вуглеводів. Тривалий час насичені жири демонізувалися лікарями та нутриціоністами, які запевняли, що збільшення вмісту жирних продуктів в дієті людини призводить до хвороб серця.

Однак ці десятиліття гоніння на жир повинні бути припинені, як з’ясували американські вчені. Вони встановили, що для здоров’я людини безпечно з’їдати в три рази більше жирних продуктів, ніж це зараз рекомендовано медиками багатьох розвинених країн. Відкриття американських дослідників означає, що люди можуть перестати так наполегливо уникати масла, сиру, м’яса і вершків, які можуть стати частиною здорового способу життя.

Читайте також:  Визначено найкорисніший вид перекусу для серця

Вчені попросили групу добровольців пробувати самі різні дієти. На свій подив, вони виявили, що збільшення споживання насиченого жиру не підвищує рівень жиру в крові. Виявилося, що організм людини спалює насичений жир так само швидко, як енергію. На противагу цьому, коли в раціоні людей підвищувалася кількість вуглеводів, то в кровотоці збільшувався вміст небезпечних жирних кислот. А ось це якраз пов’язано з небезпекою розвитку діабету 2 типу та хворобами серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЖИРНА ЇЖА ЗАХИЩАЄ ВІД ОЖИРІННЯ

НЕНАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИЛОТИ

ОМЕГА-6 ЖИРНІ КИСЛОТИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News