Досягти довголіття допоможуть фізичні вправи і правильне харчування, нагадують лікарі. Вони також порадили для цієї мети використовувати в раціоні популярний в готуванні продукт. Його антимікробні та антиоксидантні властивості здатні допомогти знизити рівень цукру в крові, схуднути і поліпшити здоров’я серце.

Кілька досліджень підтвердили користь яблучного оцту для організму. Продукт роблять зі збродженого яблучного соку, пише Express.

Такий оцет радять в боротьбі з діабетом другого типу. Одне невелике дослідження показало, що під час прийому їжі з високим вмістом вуглеводів він може поліпшити чутливість до інсуліну на 19-34%.

Результати іншого експерименту говорять про те, що оцет знизив рівень цукру в крові на 31,4% у п’яти людей після того, як вони з’їли по 50 г білого хліба.

Лікарі також стверджують, що продукт сприяє схудненню. Надмірна вага збільшує ризик небезпечних для життя захворювань: діабету, ішемічної хвороби серця і деяких видів раку.

Яблучний оцет, в свою чергу, підсилює відчуття насичення, відзначають фахівці. Крім того, він може знизити рівень холестерину і кров’яний тиск – ці показники вважаються головними факторами ризику серцевих захворювань.

Кращий спосіб включити яблучний оцет в раціон – використовувати його в готуванні. Деякі люди розбавляють його водою і п’ють як напій. Найкраще обійтися однією-двома столовими ложками в день. При цьому медики просять не зловживати продуктом, оскільки він може викликати шкідливі побічні ефекти: наприклад, ерозію зубної емалі.