Деякі продукти є універсальними і придатними майже для кожної страви. Один з таких продуктів є в холодильнику майже у кожного, але не всі знають про його переваги для здоров’я.

Як пише видання Health Benefits Times, мова йде про вершковому маслі. Фахівці пояснили, в чому його користь для здоров’я.

Підтримує імунітет

Натуральне масло містить велику кількість каротину, необхідного поживної речовини для людини. Каротин впливає на здоров’я двома способами: перетворюючись або в антиоксиданти, або – в вітамін А. антиоксиданти, в свою чергу, можуть забезпечити підтримку імунної системи.

Знижує ризик раку

Високий рівень вітаміну А і бета-каротину у вершковому маслі, згідно з даними вчених, пов’язаний з більш низькими шансами розвитку колоректального раку і раку передміхурової залози. Такі переваги цього продукту обумовлені антиоксидантними властивостями вітаміну А, оскільки він, в тому числі, сприяє апоптозу (загибелі клітин) в пухлинах, сповільнюючи метастазування ракових клітин.

Захищає щитовидну залозу

Більшість людей, які страждають гіпотиреозом або іншими захворюваннями щитовидної залози, відчувають дефіцит вітаміну А, який є у вершковому маслі, кажуть експерти. Він же, в свою чергу, допомагає правильному функціонуванню і регуляції вироблення і секреції гормонів по всьому організму.