Плитки шоколаду або глазурованого сирка не достатньо, щоб уникнути стресу і смутку. Вчені вважають, що є інші продукти, які можуть поліпшити настрій без шкоди організму.

Такі солодощі, як морозиво і печиво, більше шкодять, ніж приносять користь. Переїдання цих продуктів може призвести до різкого падіння рівня цукру і енергії в крові всього через пару годин, в результаті чого ви будете набагато більш дратівливими і втомленими, ніж раніше.

Менш оброблені цільнозернові продукти набагато корисніше, оскільки в них зберігається велика частина поживних речовин, але при цьому менше вуглеводів. Крім того, вуглеводи в цільнозернових перетравлюються довше, тому немає шансів на стрибок цукру в крові. Про це повідомляє Food News.

Читайте також:  Названі протиракові продукти, які здатні збільшити тривалість життя

Недавні дослідження показали, що люди, які регулярно їдять збалансований сніданок, мають більш низький ризик розвитку депресії. Для повноцінного сніданку вибирайте продукти, багаті клітковиною, корисними жирами і поживними речовинами. Вівсянка з цільного, багатого клітковиною вівса-хороший приклад ситного і поживного сніданку.

Лосось, сардини, скумбрія та інші жирні сорти риби повні омега-3 жирів. Кілька досліджень показали, що ці жири, які також містяться в горіхах і насінні, корисні для мозку і психічного здоров’я.

Кофеїн викликає викид в мозок хімічних речовин, наприклад, гормону задоволення дофаміну. Однак надмірне вживання кави або чаю, навпаки, сприяє дратівливості і може навіть спровокувати безсоння.

Читайте також:  Як зрозуміти, чи засвоюються вітаміни з продуктів?

Таким чином, корисна і смачна їжа може допомогти підняти настрій краще, ніж солодка і нездорова їжа.