Ефект від кави найбільш виражений у перші кілька годин, тому переконайтеся, що споживання кави не впливає на режим сну.

Кава може змусити нас відчувати себе бадьорими та готовими до нового дня – це основний продукт ранкового розпорядку багатьох людей. Але, вибираючи напій, важливо подумати про кінець дня, пише Express.

Ефект кави найбільше виражений у перші кілька годин, тому переконайтеся, що вживання кави не впливає на ваш режим сну. Вечірню каву часто уникають через бадьорий ефект, який каву робить на наш організм, тому пізніший час, коли вам захочеться випити кави, може бути о 14-15 годині, залежно від того, в який час ви лягаєте спати. Як правило, уникайте кави за шість годин до сну, щоб кофеїн не заважав розслаблюючим заняттям (наприклад, читання книги або прийняття ванни), які ви можете зробити, щоб допомогти собі заснути.

Помірне споживання кави може допомогти нашому загальному добробуту як усередині, так і зовні, даючи нам заряд енергії для підтримки функцій мозку, знижуючи депресію та поганий настрій, хвороби печінки, хвороби серця, допомагаючи контролювати вагу, підтримуючи здоров’я кишечника. і навіть вважається, що це допомагає знизити можливість розвитку діабету 2 типу.

Це пов’язано з тим, що кава підтримує стабільність інсуліну та регулює рівень цукру в крові. Він також багатий на антиоксиданти. Вагітні, які годують грудьми або мають проблеми зі здоров’ям люди повинні обмежити споживання кави максимум двома чашками на день, інакше

То чи існує така річ, як надто багато кави?

«Занадто багато кави може бути двома для деяких людей або шістьма для когось іншого, тому слід стежити за тим, як він впливає на організм. Він може викликати занепокоєння, занепокоєння, нерегулярне серцебиття, головний біль і безсоння».

Якщо ви відчуваєте, що вам постійно потрібна кава, це ознака того, що вам потрібно скоротити її споживання. Якщо ви часто ходите в туалет, можливо, вам доведеться скоротити перерви на каву, оскільки кава є сечогінним засобом. це збільшує потребу в сечовипусканні і може призвести до відчуття зневоднення, незважаючи на помірне вживання цього напою протягом дня.

Незважаючи на те, що вживання кави має свої переваги, розуміння того, коли ваше тіло починає жадати кофеїну та його надмірне споживання, може допомогти вам скоротити кількість чашок на день, скільки необхідно. Моніторинг цього може відображати те, як ви почуваєтеся після кожної кави, оскільки ефект може проявитися через 30 хвилин і зникнути через 12 годин.

Коли справа доходить до того, їсти чи ні перед кавою немає правильної чи неправильної.

«Це залежатиме від людини і від того, чи відчуваєте ви чутливість натще, чи варто вам їсти перед тим, як пити каву. Порядок того, коли ви п’єте каву вперше на день, залежатиме від вашого порядку дня».

Можливо, ви не відразу снідаєте і відчуваєте себе добре, випиваючи каву, або ви можете спочатку підкріпитися ранковою смузі або напоєм для здоров’я кишечника, а потім поснідати і випити каву після тренування або ранок розтягується, щоб розбудити ваше тіло.

Зрештою, немає нічого хорошого чи неправильного у вживанні кави натщесерце, якщо тільки ви не відчуваєте чутливості.