Вважається, що комп’ютери і телевізори дуже небезпечні для людського здоров’я. Однак це не зовсім так. Деякі люди можуть не боятися їх. Хто саме, читайте в нашому матеріалі.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Університету Глазго. Вони з’ясували, що майже в два рази вище ризик передчасної смерті через шкідливих комп’ютерів і телевізорів у людей з низьким рівнем фізичної підготовки і маленькою силою хвату. У них частіше розвиваються рак або серцево-судинні захворювання, ніж у тих, хто добре фізично підготовлений і має велику силу хвату.

В рамках випробувань експерти проаналізували дані про стан здоров’я майже 400 тисяч осіб. Вони вивчили інформацію про смертність від усіх причин, а також про випадки раку, серцевих і судинних хвороб. Також експертів цікавило, скільки часу добровольці проводять перед телевізорами, якою силою хвату володіють, чи активні вони і яка їхня фізична підготовка.

Читайте також:  4 продукти, які містять багато вітаміну D

Таким чином, при маленькій фізичній активності велика ймовірність отримати шкідливий вплив телевізора. Щоб дивитися фільми і не страждати від цього, потрібно частіше займатися спортом. Тоді можна вберегти себе від негативної дії комп’ютера і телевізора. Втім, вчені не до кінця впевнені, що це пов’язано між собою, тому планують продовжувати дослідження.