Всім знайома біла і темна квасоля! Так ось, вона здатна вилікувати захворювання травних органів, діабет і безліч інших недуг. Пропонуємо дізнатися більше!

Користь споживання квасолі

Квасоля являє собою однорічну траву з прямою або кучерявою стеблинкою і плодами бобів. Насіння рослини використовуються в якості інгредієнтів для різноманітних страв. Що стосується її застосування в лікувальних цілях, то тут корисні не самі плоди, а стручки квасолі (бажано місячної).

Квасоля насичена безліччю поживних речовин, серед яких виділяють білки, солі, амінокислоти і т. д. Також у ній є безліч вітамінів. А за вмістом мінералів у її плодах, наприклад, міді і цинку, вона перевершує більшість інших рослин.

Читайте також:  Бажаєте прожити до 100 років? Є лише два секрети

Серед унікальних цілющих властивостей і спектру застосування в медичних цілях виділяються:

  • Лікування порушеного обміну речовин;
  • Лікування ожиріння;
  • Вплив на запальні захворювання і камені в нирках;
  • Лікування захворювань органів травлення;
  • Відвар можна вживати при різних формах діабету.

Крім усього цього, прийнято вважати, що плоди квасолі вкрай корисні для зубів. При регулярному споживанні ймовірність утворення каменів знижується в рази. Також надзвичайно корисною може стати квасоля при туберкульозі.

Способи вживання квасолі при різних захворюваннях:

Традиційна медицина рекомендує споживання лушпиння квасолі для лікування ревматизму і захворювань нирок. Для цього необхідно зробити настій з 50 грам лушпиння і літра води. Приймати засіб рекомендується до 3-х разів на день по 50 мл

Читайте також:  Симптоми деменції можна помітити за 10 років до хвороби

При наявності водянки серця може підійти наступний склад: стручки квасолі і березових бруньок у співвідношенні 1:1. Оптимальна кількість – по 15-20 грам кожного з компонентів на літр води. Після кип’ятіння та охолодження відвару, його споживають в 5-6 прийомів за добу.

Якщо виявлений цукровий діабет, то рекомендується змішати стручки овоча, корінь лопуха і чорничне листя в пропорції 1:1:1. Близько 50-60 грамів готової суміші замочують у літрі води і кип’ятять протягом 10 хвилин. Споживати необхідно в декілька прийомів за добу.

А борошном з квасолі можна лікувати різні рани. Так, невелику кількість борошна розбавляють водою до утворення густого тіста. Його наносять на пошкоджену поверхню шкіри і витримують протягом 5 хвилин.

Читайте також:  Названі головні помилки людей, які заважають схуднути

Все саме корисне і необхідне поруч! Так і квасоля – неймовірно смачний продукт, здатний крім гастрономічного задоволення приносити ще і користь для здоров’я. Вживайте бобові і будьте здорові!

Джерело: HeadInsider