Після сезону обжерливості, імбирного печива та різдвяних напитків, прийшов час приходити у форму (і скидати вагу в процесі). Ось 10 неабияких і простих підказок для мінімізації споживання калорій.

Частіше вставайте з місця

Це просте правило, не потребує зусиль, є запорукою успішного спалювання калорій. Перебування у положенні стоячи витрачається до 50% щодня споживаної енергії. Досить частіше вставати зі свого робочого місця, стояти в транспорті або розмовляти по телефону стоячи.

Більше зелені

Зелені овочі

Імунітет можна поліпшити, якщо ви почнете збільшувати кількість споживаної зелені і листових овочів, таких як кале і шпинат. Вони також є постачальниками поживних речовин в організм. Крім своєї корисності, зелені овочі містять мінімум калорій, але в процесі їх перетравлення витрачається величезна кількість енергії.

Контроль розміру посуду

Маленькі тарілки – вірні візуальні інструменти для втрати ваги, тому що таким чином ви привчаєте організм бути задоволеним меншою кількістю їжі. Дуже легко використовувати маленькі страви для салату замість великих страв, а миски для пластівців замість салатниць.

Читайте також:  Фармацевт розповів про користь кави при еректильній дисфункції
Розумний перекус

Введіть в звичку корисні перекуси, такі як горіхи або сухофрукти, і завжди тримайте їх у сумочці і на робочому місці. Краще вдома розкласти горіхи або фрукти на порції, щоб завжди контролювати кількість споживаних від перекусу калорій.

Здорове харчування «на бігу»

Якщо ви на вулиці хочете купити швидкий перекус або напій, виберіть низькокалорійний продукт. Наприклад, пляшечку збагаченої вітамінами води (всього 10 ккал в пляшці). Вибирайте з розумом і завжди читайте інформацію на етикетці.

Функціональне «прокачування» м’язів

На носках

Чим більші ваші м’язи, тим більше калорій ви витрачаєте. Якщо ви поки не налаштовані створювати собі величезні м’язи, піднімаючи вагу в спортзалі, просто почніть поступово приводити себе у форму, виконуючи щоденну активність. Приміром, вставайте на носок, коли миєте посуд, присідайте, коли чистите зуби, піднімайте руки з продуктовими сумками, коли чекаєте таксі або йдете по стоянці.

Читайте також:  Кисломолочний сир небезпечно поєднувати з іншими тваринними білками та цукром
Ставтеся до любові до солодкого з розумінням

Спрагу з’їсти десерт можна задовольнити низькокалорійними солодощами з яскравим смаком, такими як йогурт, карамель, льодяники і жувальна гумка. Ваші смакові рецептори будуть задоволені, при цьому не буде цукрових передозування.

Підіть іншим шляхом

По сходах

Легко спалити більше калорій протягом дня, якщо трохи змінити звичні маршрути. Можна піднятися по сходах, а не на ліфті, пройти зайвий квартал по дорозі на роботу або припаркувати машину подалі від будинку. Всі ці трюки допоможуть вам швидше побачити зміни на вагах.

Соціальні вправи

Лікарі рекомендують 30-60 хвилин щоденної фізичної навантаження, але це не обов’язково повинні бути тренування в спортзалі. У новому році зробіть своє соціальне життя (побачення, зустрічі з друзями та інші) фізично активним, сходіть на каток, пішу або лижну прогулянку в гори, в кінці кінців просто влаштуйте танцювальну вечірку з друзями.

Читайте також:  Лікар рекомендує корисний для серця напій, який продовжить життя
Пийте частіше

Пити воду

Ми часто плутаємо спрагу з голодом. Щоб цього не відбувалося, завжди підтримуйте баланс води в організмі. Щодня необхідно пити як мінімум 2 літри рідини. Не обмежуйте себе тільки водою, поняття «рідина» включає і інші низькокалорійні напої, такі як трав’яний чай, газована вода з лимоном, а також фрукти і овочі з високим вмістом води. Спробуйте слідувати цьому правилу і побачите, що вам рідше потрібен перекус протягом дня.