В Україні набирає обертів епідемія діабету другого типу, що викликається малорухливим способом життя і ожирінням. Відмова від вживання цих напоїв допоможе людям знизити ризик розвитку діабету.

Існують ліки, які допомагають регулювати рівень цукру в крові. Людям, які зіткнулися з проблемами при даній регуляції, також часто рекомендують звертати увагу на харчування. Але не меншої уваги заслуговують і ті напої, які ми вживаємо. Наприклад, алкоголь може збільшити ризик діабету другого типу. Безпосередньо спиртне не пов’язане з хворобою, проте всі ці напої калорійні, вони призводять до набору зайвої ваги і негативного впливу на показники цукру в крові. Це не означає, що людина взагалі повинна відмовитися від алкоголю, проте його вживання слід обмежити для того, щоб у організму були сили повністю переробляти калорії, які надходять.

Читайте також:  Названо максимальну добову дозу кави

Природно, що таке ж негативне ставлення має поширюватися і на напої, які містять цукор. В першу чергу мова йде про газовану воду, яка дуже популярна в різного роду кафе фастфудах. В цих напоях повно калорій, але не слід вважати дієтичну газовану воду без цукру більш корисною. Через неї, як і за використання штучних підсолоджувачів, в організмі виникає сильне почуття голоду, що загрожує переїданням. Те ж саме стосується і начебто корисних для здоров’я фруктових соків, які продаються у магазинах. На жаль, вони містять величезні дози цукру.

Так які ж напої все-таки будуть корисні людям, що бажають захистити себе від діабету? В першу чергу, це гарна і якісна вода. Ви можете готувати напої з фруктів і овочів в домашніх умовах за допомогою блендера або міксера. Навіть наш улюблений бабусин компот з ягід або груш буде нормально сприйматися організмом, якщо кількість цукру в ньому не досягне астрономічних пропорцій.

Читайте також:  Виключіть ці м'ясні продукти з раціону назавжди

Джерело: МедікФорум