Яскраві кольори можуть миттєво виправити ваш настрій, особливо якщо це овочі та фрукти жовтого кольору. Цей сонячний відтінок представляє такі емоції, як щастя, радість і надія. Коли ви купуєте і вживаєте в їжу продукти жовтого кольору, ви годуєте своє тіло, розум і душу, і отримуєте користь для здоров’я.

Овочі та фрукти жовтого кольору є джерелом поживності

Жовті овочі і фрукти багаті каротиноїдами і біофлавоноїдами. Останні являють собою клас водорозчинних рослинних пігментів, які діють як антиоксиданти. Поряд з антиоксидантами, продукти сонячного кольору також багаті вітаміном С. Дослідження показують, що ці нутрієнти можуть допомогти роботі вашого серця, травлення та імунної системи, а також поліпшити ваш зір. Інші переваги вживання в їжу жовтих продуктів включають здоров’я вашої шкіри, швидке загоєння ран і зміцнення зубів та кісток.

Овочі та фрукти жовтого кольору є одним з найбільш натуральних видів їжі

Найбільш поширеними овочами і фруктами жовтого кольору є наступні: лимони, ананас, карамбола, зимові та літні сорти гарбузів, жовтий перець, кукурудза, айва, банани (звичайні і кормові).

Банани

На додаток до фруктів і овочів, вашому здоров’ю також можуть принести користь трави жовтого кольору (переконайтеся, що ви порадилися зі своїм лікарем, перш ніж почали вживати якісь трави в лікувальних цілях). Трава жовтокорінь канадський (інша назва – гідрастіс канадський, лат. – Hydrastis canadensis) може використовуватися як сечогінний, в’яжучий і антисептичний засіб. Також вважається, що вона здатна вилікувати шкірний висип. Жовтий щавель часто використовується для виведення токсинів, поліпшення складу крові, посилення струму жовчі та інших травних соків, які допомагають перетравлювати жирні продукти. Кульбаба, як відомо, допомагає контролювати вагу, усуває анемію, зменшує ймовірність розлади шлунку і підвищеного газоутворення.

живіт

Рецепти, за допомогою яких ви зможете збільшити споживання жовтих овочів і фруктів
  • Хліб з борошна плодів банана з какао
  • Ароматні лимонади
  • Смажені кормові банани
  • Фаршировані запечені перці
  • Галушки/ китайські пельмені з креветками, базиліком і ананасовим соусом сальса
  • Квітки гарбуза

Скерт-стейк з салатом сальса з авокадо і кукурудзи

Фото: shutterstock