Існують напої з детокс-ефектом, що прискорюють виведення потенційно токсичних речовин з організму, що сприятливо позначається на стані щитовидної залози. Зокрема, завдяки їх питтю знижується запалення, що зачіпає орган.

Щитовидна залоза виділяє кілька видів гормонів, які допомагають регулювати різні функції тіла, включаючи обмін речовин, регуляцію температури. Якщо залоза не працює належним чином, виникає ймовірність розвитку гіпер-або гіпотиреозу, в залежності від ступеня активності органу, – але здоров’ю в будь-якому випадку може бути завдано значної шкоди.

Проблеми з щитовидною залозою можуть варіюватися від невеликого зоба до загрозливого для життя раку. Доброю новиною є те, що захворювання щитовидної залози в більшості випадків можна лікувати, якщо правильно діагностувати і призначити терапію. Стиль харчування має при цьому велике значення. Деякі продукти і напої містять речовини, здатні покращувати функцію щитовидної залози.

“Два легких детокс-напої можуть не тільки допомогти щитовидній залоз відновитися, але і підтримають печінку, лімфатичну, травну системи, поліпшать здоров’я в цілому, прискоривши виведення небажаних компонентів”, – розповіли фахівці виданню Times Now.

Лимонна вода. Лимони є відмінним джерелом вітаміну С, потужного антиоксиданту, що допомагає зміцнити імунну систему, збалансувати рівень pH в організмі, активізувати метаболізм. Щитовидна залоза особливо сильно потребує декількох вітамінів і мінералів, вітамін С є одним з них.

Як приготувати напій. Просто вичавіть сік половини лимона в дві чашки теплої води і випийте. Вживати лимонну воду для відновлення щитовидної залози рекомендується опівдні і ближче до вечора.

Сік селери. Селера містить ряд поживних речовин і антиоксидантів, що зменшують запалення, підтримують щитовидну залозу і загальний стан здоров’я. Згідно зі звітом в журналі Medical Medium , селера має здатність очищати щитовидну залозу від токсинів вірусу Епштейна-Барр, що провокує розвиток тиреоїдиту Хашимото-аутоімунного захворюванні, при якому імунна система організму починає працювати проти себе і атакує щитовидну залозу, викликаючи її довгострокове руйнування. Низькокалорійний овоч також корисний для вироблення гормону щитовидної залози T3.

Як приготувати напій. Промийте пучок селери, обробіть в блендері до однорідного стану, додайте воду (можна процідити).

“Насправді не існує такої дієти, яка б лікувала гіпертиреоз або гіпотиреоз, але важливо розуміти: деякі продукти можуть допомогти поліпшити стан щитовидної залози, в той час як інші погіршують його або впливають на дію ліків. Якщо у вас є проблеми з органом, обов’язково поговоріть з лікарем, перш ніж вносити в свій спосіб життя істотні зміни, що впливають на його стан”, – порадили вчені.