Жителька Шотландії Олена Еліс Ламонт відзначила 102-й день народження та розповіла, що допомогло їй дожити до такого віку. В даний час Ламонт проживає в будинку для людей похилого віку Мюррейсайд в Единбурзі.

Черговий день народження жінка відзначила 23 вересня у колі друзів. Ламонт влаштували галасливу вечірку з шоколадним тортом та співачкою, яка виконувала улюблені композиції ювілярки.

За словами шотландки, вона все життя прожила в Единбурзі і завжди була шанувальницею міських краєвидів та історичної архітектури. Говорячи про свій вік, жінка зізналася, що секрет її довголіття – келих вина, багато сміху та співчуття до оточуючих.

“Ми, безумовно, могли б багато чого навчитися у Еліс, щоб прожити довге життя. Її дуже люблять у будинку для людей похилого віку, вона завжди піклується про інших і змушує всіх сміятися. Для нас було честю підняти келих за її неймовірне життя, ми так пишаємося, що вона стала частиною нашої родини Мюррейсайд”, – сказала директор будинку для людей похилого віку Сюзанна Велш.