Взимку шкіра відчуває термічний шок щоразу, коли людина виходить на вулицю. Через різкий перепад температур і вологості на незахищених від морозу ділянках з’являються почервоніння і лущення. Як правильно доглядати за шкірою в холодну пору року, розповіла косметолог Ельвіра Юркевич.

Вона повідомила МК, що взимку шкіра страждає від нестачі вологи, яку потрібно заповнювати. Зробити це можна за допомогою зволожуючих кремів. При цьому важливо наносити їх не менше ніж за півгодини до виходу на вулицю, так як продукт повинен вбратися.

Говорячи про скраби, експертка помітила, що не вважає їх корисними в будь-який час року. Вона пояснила, що очищення “до скрипу” порушує ліпідний шар, в результаті чого шкіра стає вразливою для бактерій. За її словами, користуватися отшелушивающими засобами можна не більше одного разу на тиждень.

Читайте також:  Лікар назвав душ, який корисний для здоров'я

При цьому варто відмовитися від грубої абразії, наприклад, коштів з абрикосовими кісточками, сіллю або кавою. Краще вибирати ензимну пудру, або сироватки і маски з кислотами. Також Юркевич порекомендувала звернути увагу на пілінг-скатки і гоммажі.

Крім цього, косметолог порекомендувала використовувати крему з SPF в тому числі і взимку, так як це – профілактика раннього старіння. Також це в рази знижує ризик розвитку раку шкіри. Експерт пояснила, що» безпечної ” засмаги не існує. Зміна кольору шкіри у відповідь на вплив сонця – захисна реакція організму.

Тому крему від сонця необхідні всім, незалежно від пори року і статі. Особливо, за словами Юркевич, це важливо для людей, які приймають ретиноїди, антибіотики, вітамін А.до групи ризику входять і люди зі шкірою, схильною до акне, куперозу, пігментації.

Читайте також:  Ніч перед телевізором може призвести до деменції

Замість натуральних масок для обличчя експертка порадила звернутися до спеціальних косметичних продуктів. Також вона закликала не звертати увагу на маркетингові виверти, що пропонують крему в залежності від віку. За словами експертки, у догляді важливо відштовхуватися від стану шкіри, а не від цифр у паспорті.